Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nemtudom mit tegyek. Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit tegyek. Szerintetek?!

Figyelt kérdés
Több mint 2 hónapja együtt vagyok egy lánnyal,ő 14 éves én 16,és ami a legnagyobb probléma hogy 250 kmre lakunk egymástól,őt nem engedik hozzám a szülei,az enyém pedig egyre kevésbé támogatnak pénzügyileg(amit megértek),így nem sokat látjuk egymást,ezt tudtuk az elején is hogy nehéz lesz,de bevállaltuk.Viszont én egyre kevésbé tudok oda figyelni rá,tanulás és egyéb elfoglaltságok miatt,egyre kevésbé érzem azt hogy hiányzik.Néha meg-meg fordul a fejembe hogy szakítsak vele,de viszont az érzem hogy még is csak érdekel,hiszen,nem hiába jöttem össze pesti lánnyal,ő végre nem k*va,nem a szex érdekli,9.es gimnáziumba jár,okos lány,és tényleg érzem hogy szeret,külsőleg és belsőleg is nagyon szép lány.Nem igazán tudom mit csináljak,igazából ezen az oldalon sok-sok hülyeséget olvastam már,de láttam néhány normális,kulturált válaszadót is,ezért gondoltam hogy írok ide hátha kapok valami megfontolandó választ.Ő nem az első barátnőm,ezért is becsülöm nagyon,hiszen tényleg,egy remek lány,és nem szeretném megbántani,de még is kétes gondolatok vannak bennem,remélem tudtok valamibe segíteni!Előre is köszönöm!

2013. nov. 13. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
őszinte leszek, a távkapcsolat működhet, nekem is volt már 2 is, de főképp akkor, ha elő tudjátok teremteni rá a körülményeket. én a saját pénzemből utaztam, és a saját pénzemből ettem-ittam, mikor nála voltam, és fordítva. plusz 14 évesen teljesen érthető, hogy a szülei nem engedik el. fiatalok vagytok még ehhez, ismerkedj a saját városodban és ő is. maradjatok barátok, akik néha dumálnak. és ha idősebbek lesztek (mert nagyon fiatalok vagytok és nem hajt a tatár) még ki tudja, mi lehet belőle.
2013. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő hogy érez irántad? Pontosabban
2013. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Girgoy ***** válasza:

Igen, attól is függ, a lány mit gondol. Ma már azért könnyebb távol lévő emberekkel tartani a személyesebb kapcsolatot (skype, chat, stb.). De szerintem ugyanezt, amit ide írtál, mondd el neki is, hátha ő is hasonlóképpen érez. Aztán lehet, hogy majd jelentkeztek egy egyetemre együtt (nem muszáj ugyanarra a szakra, ha más érdekel, csak legyen egy épületben) és meg van oldva az alapprobléma, addig meg kitartás. ;)


Igazából egyre kevesebb ember van, aki képes ilyen tisztán szeretni egymást, nem szabad ezt elkorcsosulni hagyni!

2013. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő szeret,nem is kicsit,próbálkozik a szüleinél hátha leengedik,barátnőit is megismertem,ők is sokszor mondják hogy rólam áradozik stb.Igazából nem érzem magam jó pasinak,ezért is becsülöm annyira hogy ilyen lány találtam,aki nem csak külsőleg szép,hanem belsőleg is egy húron pendül velem.Az egyetemeshez válaszhoz pedig annyit,hogy a lány pesti,én pedig Pestre szeretnék menni főiskolára.:) és köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. nov. 13. 16:43
 5/7 Girgoy ***** válasza:

Na, hát ha ez a terv, akkor hamar elillan majd az a röpke pár év, amíg nem kerülsz fel Pestre. :) Van miért küzdeni, van cél, amit örömmel lehet várni.


Addig pedig tanulj, hogy fel is vegyenek, ne hagyd kihunyni nemes érzéseidet és tartsátok a modern technika vívmányaival a kapcsolatot egymással. Ma már tényleg jobban lehet távkapcsolatot fenntartani emberekkel, mint régebben. Ha igazán szeretitek egymást, akkor tényleg nem olyan hosszú idő pár év sem. Ezt tapasztalatból is tudom. Szurkolok Nektek! :)


Ha pedig amiatt van lelkiismeret-furdalásod, hogy nem gondolsz mindig rá, az nem feltétlenül jelenti a kapcsolat gyengülését, sőt, pont az emiatt érzett lekiismeretfurdalás jelzi, hogy igenis szereted őt és nem akarod, hogy ez sérüljön! Az emebr figyelmét gyakran lekötik msá dolgok, e lényeg az, hoyg amikor vele vagy (chaten vagy skypeon vagy mit tudom én, mit tudtok megodlani), vagy rá gondolsz, akkor ugyanolyan szilárd szeretetet érzel. De nyugodtan gondolj rá annyit, amennyit csak akarsz, és a tanulást és egyebeket is tedd őérte, hoyg végre együtt lehessetek!

2013. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeketeket!:)Együtt maradtunk,mindent megbeszéltünk,a héten lesz 7.hónapja hogy együtt vagyunk,veszekedések nincsenek hál isten,és mostmár 2 hetente találkozunk,egyszer én megyek,egyszer ő jön,szülők mind2 félről mindenben támogatnak minket,így már együtt is aludhatunk,így az egész hétvégét együtt tudjuk tölteni.Szóval minden jól alakult,és köszönöm a válaszokat, sokat segítettek,hálás vagyok!:)
2014. ápr. 2. 16:29
 7/7 Girgoy ***** válasza:
Örülök, látod, érdemes a valódi értékekért küzdeni egy hülye világban is! Csak így tovább és sok boldogságot! :)
2014. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!