Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom mit tegyek a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit tegyek a baratom 3 as szexet akar ti mittenétek?

Figyelt kérdés

Szakícsak vele? Mert ezzel nagyon megbántott szinte mindenap sirok emiatt nagyon szeretem de ezt nemfogom soha beválani

ti mittenétek ha a pasitok ilyet kérne?


2013. okt. 10. 03:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd ott. És vedd elő a nyelvtan könyvet.
2013. okt. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Én pasi vagyok, én nem kérnék ilyet a barátnőmtől, már csak azért sem, mert nem izgat az ilyesmi. De ha izgatna, akkor legfeljebb bevallanám neki, de kivitelezni nem akarnám vele.
2013. okt. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Beviz Elek ***** válasza:
90%

Gondolom még egy csajt akar...


Mond neki, hogy oké 1 feltétellel! Elötte szexelnél a haverjával úgy, hogy a barátod végignézi.


Nem hinném, hogy benne lenne.


Ja, és utána persze "szakícs" vele, majd menj vissza általánosba!

2013. okt. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jo de nemkell bunkónak lenni attol h nemirok helyesen attol még tudok úgy irni.:)
2013. okt. 10. 03:38
 5/24 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy csak akkor ha a 3.csaj egy guminő !
2013. okt. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
döntsd el h te akarod-e. ha nem akkor ezt közöld vele,ha meg neki nem tetszik akkor kalap-kabát
2013. okt. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Balanus_concavus ***** válasza:
Mondd a barátodnak, hogy jelenleg a grammatikával szeretnél ismerkedni, nem pedig egy harmadik féllel.
2013. okt. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A hülyék kíméljenek köszi ;);)
2013. okt. 10. 04:37
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Ne vállald be, amúgy a helyedbe elgondolkodnék, hogy vajon őszintén szeret, ha ilyet akar? Egy kapcsolatban két embernek van hely, nem háromnak, ez gáz, hülye aki ilyet kér. A nyelvtannácikkal ne törődj, jó, nem írtál helyesen mindent, de nyilván nem nyelvtanóráért jöttél ide, szóval nyugi, maradj kemény, ne engedj neki. :)
2013. okt. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2013. okt. 10. 05:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!