Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek együtt kell lenniük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek együtt kell lenniük azok együtt is lesznek?

Figyelt kérdés

Nem tudok felejteni, november óta(97napja) nem beszéltünk már egy kukkot sem és nem tudom elfelejteni, pedig vhol a szívem mélyén még gyűlölöm is...De hiányzik is, eszméletlenül. Elég ambivalens érzések fűznek felé és nem tudom, h mit tegyek.

Ő kosarazott ki, miután azt mondtam neki, h szeretem. Hülye kifogásokkal, de kikosarazott és ezt elfogadtam. soha többé nem fogom keresni és nem is kerestem eddig sem, de sokszor egyszerűen csak egy ölelés erejéig is úgy vele lennék...nehéz ez nekem és a fejem is belefájdul, de mit tegyek ha nem tudom kiverni onnan....


2012. márc. 4. 15:23
1 2
 1/18 Shai-Hulud ***** válasza:

???

Most tulajdonképpen mi is a kérdésed?

2012. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
:D bocsi. A kérdésem:egy 26 éves ffi, akinek amúgy nem felhőtlen az élete, meggondolhatja még magát velem kapcsolatban? Van rá esély, h keressen majd a jövőben?
2012. márc. 4. 15:37
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen együtt is lesznek ha tesznek is érte,de hogy a kérdésre is válaszoljak,igen ha az égiek is úgy akarják és legfőképpen ti,akkor igen együtt is lesznek.
2012. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Meg gondolhatja magát.De ezt előre senki nem tudja megmondani,pláne mi.
2012. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Milyen volt köztetek a viszony és meddig voltatok együtt?Lefeküdtetek?Ezeket nem ártana tudni.
2012. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Teljesen megvagyok kavarodva, ez gondolom az írásomon is látszik...De egyszerűen nem megy a dolog. Hiányzik a francba és nem hiszem el, h semmit nem jelentettem neki.
2012. márc. 4. 15:41
 7/18 A kérdező kommentje:

A viszonyunk(nem nevezném párkapcsolatnak) rövid volt és göröngyös. Kicsivel több mint 6 év korkülönbség van közöttünk. Az elején ezt nem tudtuk, ő félre nézte a koromat 2-3 évvel idősebbnek nézett. Nem feküdtünk le vagyis nem teljesen, párszor nekiálltunk, de képtelen voltam nagyon fájt nem bírtam.

Az ő élete meg elég ratyi, kívülről nem ezt mutatja, de sajnos nincs igazából családja, akire támaszkodhatna, a nők mindig kihasználták, aztán lassan ő kezdte el kihasználni őket. Nem tudom, eleve halára ítélt dolog volt...lehet.

2012. márc. 4. 15:45
 8/18 anonim ***** válasza:

A gyűlölet és a szerelem tényleg nagyon közel állnak egymáshoz. Mindkettő rendkívül erős érzelem, nem csoda, hogy meg vagy zavarodva.


Nem kellettél neki. Ezt kéne megemésztened.

Megmondtad, hogy szereted. Ő nem szerelmes beléd. Szerintem ez a helyzet. És ha ebből indulunk ki, akkor kifejezetten gerinces dolog volt tőle, hogy elutasított, és nem használta ki az érzelmeidet. Simán hazudhatta volna, hogy te is kellesz neki, és miután elégszer használt dobhatott volna el.

2012. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy valakiknek együtt kell lenniük. Kelj fel a géptől és ha kell neked, akkor szerezd vissza! Ha nem csinálsz semmit, ne sajnálkozz és lépj tovább!
2012. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tehetnék...nem szeretném szénné alázni magam. És ha ennek így kell lennie én elfogadom, csak nagyon fáj.És olyan bolondnak érzem magam. Pl. mikor vele megismerkedtem vettem egy parfümöt. Mindig azzal fújtam be magam, ha jött értem, de egyszerűen azóta nem tudom használni, mert eszembe jut az egész tavalyi nyár és nagyon nehéz, mert tényleg nem akarom szeretni őt, de most mégis mi a francot tehetnék?
2012. márc. 4. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!