Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy pár szakít, mert az egyik csalódást okozott a másiknak, de ez az egyik később mindent megtesz, hogy újra együtt legyenek, összejönnek, és boldogok lesznek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2011. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Létezhet. :)

Hidd el, hogy csak rajtatok múlik.

Amúgy kiszeretett belőled a csalódás miatt, és azért szakított?

2011. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem miért ne?
2011. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2.-al értek egyet

Ehhez két ember kell.

2011. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy kiszeretett-e. Annyit mondott, hogy talán még összejöhetünk, és néha úgy érzi szeret, néha utál.


Én nagyon igyekszem a hibámat jóvá tenni, mondta ő is, hogy látja, hogy változtam. Ő az életem értelme, próbálok hinni a kérdésem igazában, de egyre nehezebben megy. Megnehezíti a dolgom a távolság :(

2011. márc. 19. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam azt hiszem, az lenne a probléma, hogy ha akkora csalódást okozott, akkor már nem tudnám többé elhinni, hogy igazán szeret. Akkor pedig mindegy, hogy én szeretem e, mert folyton az járna az agyamban, hogy vajon tényleg szeret e még engem, és mikor okoz megint csalódást... :/
2011. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aminek vége, annak vége. Nálam soha nincs második dobás, ha megbántott, akkor meg főleg, akár fejre is állhat a másik fél.

Bizalom nélkül nincs kapcsolat, ha elhagynak, ott vége a bizalomnak, és már csak szenvedés lenne az egész. Ha meg én hagyom el a másikat, akkor azt okkal teszem, és soha nem táncolok vissza.

Jobban jársz te is, ha előre tekintesz és nem hátra.

2011. márc. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!