Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, de nem merem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem merem és nem nagyon akarom elmondani senkinek, főleg nem neki. Magamba fojtom. Lenne kivel megosztanom, csak nem mondom senkinek. Kaphatnék egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Hogy miért? mert ezt a fiút először nagyon nem bírtam. mindig mondtam rá jelzőket hogy pl. de nyomi meg mit tudom én. de igazából kicsit sem az. és egyre jobban beleszerettem. de ő ezt hálisten nem tudja. Fogalmam sincs mit tegyek.??. azért mondtam én is hogy (pl nyomi) mert a többi lány is azt mondta, és hát akkor én mondjam meg hogy hát szerintem nem... De ahogy látom, nagyon nem akarom tőlem SEMMIT. Csak szia-szia... Amikor meglátom vagy a közelébe vagyok elkezd a szívem kalapálni, és áh.. úristen.. nem tudom.tudnátok segíteni? nagyon örülnék . <3 negatív válaszokkal kíméljetek. köszi

2013. nov. 15. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Most mondtad el egy tucat embernek így a kérdésed értelmét vesztette.
2013. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zotanbro ***** válasza:
irjal ra beszelgessetek.. aztan ha masnap rad ir akkor hurraaa.(gondolom szemelyesen nen mennel oda hozza..)
2013. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a srácot, jobbat érdemel nálad. Olyat, aki nem pampog róla a többi csürhével egyetemben, hanem megbecsüli és szereti, és örül ha a közelébe tudhatja.
2013. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Öhm.. 1. nem mondtam el tucat embernek, mert nem tudja senki hogy kiről van szó.. 2. nem "csürhe" hanem a barátaim. nekik nem szimpi, nekem sem volt az elszö9r, de már az.. ;)
2013. nov. 15. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!