Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Internetes szerelem, ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes szerelem, ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Van egy srác, külföldön él, kb. 4 hónapja vagyunk ' együtt' 19-én jön magyarországra, itt fog dolgozni és szeretnénk találkozni! Viszont van egy kis probléma!kb egy, másfél hónaja megromlott a dolog... beszélgettünk s rámkérdezett bzok e benne s kérdeztem miért erre küldött nekem egy linket egy facebookos adatlaprol. Az adatlap egy régi baránőjé volt akivel mindenféle kapcsolatot megszakitottam mert mindig kersztbetett nekem! A srác azt mondta én irok neki egy másik adatlapról! Azóta minden megromlott, hetente talán ha 2x beszélünk de csak ha én keresem őt. Ha megkérdezem miért van ez akkor nem válaszol! Ha olyan passzban van akkor válaszol minden kérdésemre, de van olyan mikor semmire se. Ha megkérdezem tőle szeret e azt mondja szeret. Megakartam vele beszélni a dolgot, viszont azt mondta rá, hogy ha jön akkor személyesen megbeszéljük, viszont elmondtam neki hogy nekem egyszerre ez sok, első találkozás meg ez a probléma is, elsőre sok minden miatt izgulnék és idegeskednék és nemhiszem hogy akarok találkozni! Szerintetek mit kellene tennem? Bocsi a sok szövegért de ennél rövidebben nem ment

2013. nov. 17. 08:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
internetes kapcsolat soha sem mukodik..
2013. nov. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sok embernek sikerült már..
2013. nov. 17. 08:14
 3/11 anonim ***** válasza:
internetes kapcsolat működhet!
2013. nov. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hova valósi az a fiú?
2013. nov. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
lényegében mindegy hova valósi, nem szeretném ezt leközölni, mivel elég nagy előitélet van velük szemben, és a válaszok nagyobb része erre terjedne majd ki nem pedig a kérdésemre, mindenesetre már köszönöm a válaszokat s hogy elolvastátok! :)
2013. nov. 17. 08:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha már ekkora az előítélet vele szemben és nem közlöd le akkor már duplán bukta.
2013. nov. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem az a lényeg hogy honnan jött, vagy hogy ki mit gondol róla, hanem hogy ő milyen, ha nem adok neki esélyt, hogy megmutassa milyen is akkor mi értelme akárminek is, nem szeretem az ilyesmit mikor valaki előitéleteket hoz valakire csak mert máshonnan jött, vagy mert máshogyan néz ki!

a lényeg a kérdés nem pedig hogy honnan jött

2013. nov. 17. 08:26
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem egy írtóra nagy csalódás volt az első talin, nem érdemes beleszeretni előre..
2013. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Romániában él?
2013. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én interneten ismertem meg a férjemet, de 18 nap után találkoztunk.


Akkor van értelme ha személyesen ismeritek meg egymást, és találjátok ki, hogy úgy működik e, és éreztek e egymás iránt valamit...


Értem, hogy eddig nem tudtatok találkozni, de szerintem jó lenne, mert enélkül semmi értelme...


27/N

2013. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!