Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ez csak szex és más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez csak szex és más semmi a részéről?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval egy buliban, külsőre egyáltalán nem jön be, csak nagyon alapjaiban az esetem, de nem mondanám rá, hogy jóképű. Valami mégis megfogott benne, talán a szeme és a mosolya, na meg persze a szövege se semmi... Ezen az őrült estén történtek köztünk dolgok... Megmasszírozott, csókolóztunk, pettingeltünk és átbeszélgettük az egész éjszakát, de abban egyeztünk meg végül, hogy diszkréten kezeljük ezt a dolgot köztünk, mert érdekesen jött volna ki a társaságban (nem ismertük egymást előtte)

Ezek után rengeteget beszélgettünk internet, majd találkoztunk is, ahol lefeküdtünk, igazából konkrétan egymásnak estünk. Persze a beszélgetéseink is mondhatjuk 50%-ban a szexről szóltak. Itt kezdődtek a találkozgatásaink. Heti 2-3x találkoztunk minden alkalommal úgy, hogy kettesben voltunk vagy nála vagy nálam és persze szeretkeztünk (ő hangsúlyozza mindig ki, hogy ez szeretkezés, nem csak szex). A kapcsolatunkat ő úgy határozta meg akkor, hogy a lehető legszebb élményekkel gazdagodjunk és érezzük jól magunkat és hasonlók. Ezt el is tudtam volna fogadni, de volt olyan, hogy elmentünk sétálni és akkor megfogta a kezem, bemutatott a legjobb barátjának és azóta is ha megyünk valahova és nem olyan helyen vagyunk ahol biztos van ismerősünk akkor úgy viselkedünk, mint egy pár. Ezzel szemben ha valamilyen rendezvényen találkozunk ott már nem fogja meg a kezem, nem csókol meg, de egész este velem foglalkozik. Azt mondja különleges vagyok a számára, de nem szeretne komoly kapcsolatot, csak olyan lánnyal aki rendelkezik minden olyan tulajdonsággal, amit ő keres egy lányban és nem ismer még annyira, hogy biztos legyen benne, hogy bennem ezek a tulajdonságok megvannak-e. A találkozásokat szeretné folytatni, mert jól érzi magát velem és én is vele. Ha együtt vagyunk egyáltalán nem mutatja azt, hogy ő nem szeretne párkapcsolatot, mert olyankor mindig úgy viselkedünk, mint egy pár, ölelget, csókolgat, hozzám bújik stb...

Mindez már lassan 3 hónapja folyik. Vajon csak korábbi csalódások miatt nem mer igazi kapcsolatot kezdeni vagy egyáltalán nem is akar velem? Ő azt mondja, hogy álljak inkább úgy hozzá, hogy ebből nem lehet komoly kapcsolat és akkor biztos nem fogok csalódni, mert nem akarja ha sérülnék.

Nem értem, hogy mi játszódhat le benne... Esetleg van valakinek valamilyen ötlete?



2013. nov. 20. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Másfél évig csináltuk ezt. A fiú azt mondta, nem akar komoly kapcsolatot, de úgy viselkedtünk, mint egy pár. Mindig együtt töltöttük az időt, fogtuk egymás kezét, együtt jártunk fesztiválokra, nyaralni.

Másfél év után kiderült, hogy nemcsak én vagyok, mikor rákérdeztem, azt mondta: de mondtam, hogy ez nem komoly. Összevesztünk, azóta egyszer sem keresett, én meg összetörtem, mert nagyon szerelmes voltam (vagyok).

Talán tényleg meg kell hallani, ha nem akarnak komolyat.

2013. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!