Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mennyire örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire örülnétek egy ilyennek, romantikus lenne?

Figyelt kérdés

A szituáció az, hogy párom régebben szakított velem. Még tavasszal, vagyis inkább annak a végén. Azóta viszont, leszámítva a szakítás utáni 1-2 hónapot, nagyon jól elvagyunk egymással. Találkozunk, nincs az, hogy "látni sem akarlak többé". Jövő héten Hétfőn névnapja lesz. Arra gondoltam, hogy veszek neki egy ékszert amit már régebb óta nézett magának. (nem gyűrű)Az ékszer mellé gondoltam, hogy írok egy kis verset. Arra is gondoltam, hogy ha nem vers akkor a kedvenc zeneszámát eljátszom neki gitáron vagy zongorán. Valami romantikus dolgot akarok.


A szakítás az nem megcsalás miatt történt hanem összekaptunk kicsit, az utóbbi időben nyűgösebbek voltunk mindketten, szerintem hirtelen felindulásból történt. Ez egy kicsit több mint 5 éves kapcsolat volt. Én még mindig nagyon szeretem.


Remélem tudtok segíteni :)


Én 26 ő pedig 25 éves.



2013. nov. 21. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lesz egy rózsacsokor is, az kudarc esetén mégis csak olcsóbb mint egy ékszer... :)
2013. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

segíteni nem tudunk, csak szurkolni

szerintem jó ötlet, én örülnék, azt hiszem. szerintem, ha nem jött be közben egy másik valaki, érdemes megpróbálmi újra.

2013. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Zongoráról ez a részlet ugrott be egy:


https://www.youtube.com/watch?v=cFBRWIPfkWA


Mindenesetre nem rossz ötlet, ha vevő az ilyen romantikára :)

2013. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1-es, ha kudarc van, akkor nem is kell odaadni :D
2013. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg hanyagoljátok egymást! Már bocsi, de az lenne a lényeg, hogy a barátnőd örül-e az ilyesminek, nem az, hogy itt kinek jönne ez be. Ha ennyire nem ismered a barátnődet, akkor annak a kapcsolatban lőttek.
2013. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaa nem ilyen több százezer forintosra gondoltam. Mondjuk nem is újságmellé kapható vagy autómatás 100 ft-os :D Lehet akkor rózsacsokor+vers kombó legyen?
2013. nov. 21. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene eléggé,sztem cuki lenne.
2013. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös! Azért kérdeztem mivel szakítás előtt örült az ilyeneknek, de mivel szakítás után még nem volt alkalmam ilyet cselekedni így ezt nem tudom. Megkérdezni meg nem őt fogom, hogy örülne-e a régi barátjától egy ilyennek.
2013. nov. 21. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!