Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz az, ha 15 évesen nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az, ha 15 évesen nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

(15/F)

Nincs csajom, eddig nem is volt és egyenlőre nem is nagyon akarom hogy legyen. Baj ez? Kb mennyi idős korban "illene" már csajozni?

(Még csókolózni se csókolóztam)



2013. nov. 22. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
ÚúúÚúú, nagyan gáz. -.-
2013. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

és ha nem is akarsz akkor mit érdekel hogy gáz vagy nem?

ha azt mondom gáz, akkor holnap elmész és felszedsz egy csajt úgy, hogy igazából nem is akarsz?

tipikus 15 éves

2013. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz.. Nekem is 15 évesen volt az 1. barátnőm (aztán 15 évesen az 1. szex de azt bánom is és nem ez a lényeg most..) és most itt vagyok 17 éves fejjel nincs barátnőm..
2013. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bameg amikor én ennyi idős voltam, akkor cikiztük azokat akik jártak (két szerelmes pár, csókolózni jár stb) meg kb hányást színleltünk ha láttunk egy párt csókolózni, most meg..... elkorcsult világ
2013. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs,hogy milyen korban "illene" csajozni, amikor neked kedved tartja! Ne törődj azzal, mások szerint hogy' kéne!! Ha nem akarsz még barátnőt, akkor nyomás hatására ne már, na!!:D Amúgy szerintem 15 az még kicsi, vagy hát inkább pont határeset egy kapcsolathoz, de 16 már jó, de azzal sincs semmi baj, ha huszonévesen még nincs kapcsolatod, és nem is vágysz rá, vagy akár ha még idősebb lennél ,akkor sem lenne baj. De inkább nemtom, mégis 17 az még jobb, mint a 16; szerintem az úgy már jó, de ha nem akarsz, akkor azért ,mert esetleg mások azt mondják, nem kell. 15 évesen meg mi a töknek még párkapcsolat? Legyél még gyerek egy kis ideig nyugodtan, hát mi ez, kérem??!:D Meg különben sem kell görcsösen párt keresni, jön az majd;) És főleg ne azért, mert mások azt mondják, hogy esetleg gáz!! Nya!! Ez a véleményem kérem szépen. :D :D
2013. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi xD
2013. nov. 22. 21:51
 7/9 anonim válasza:
Nem gáz szerintem. Nekem 18 éves szülinapom után volt az első szexem az első szerelmemmel, kicsit néha bántam hogy előbb nem volt, de az idő bebizonyította, hogy nem volt ez így rossz...41/F
2013. nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kirakat dolog. Ha szerelmes vagy valakibe, akkor hódítsd meg, ha nem akkor várj az igazira. Nekem 19 évesen volt az első.
2013. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

velem is ugyanez a helyzet,tudom mit érzel,de szerintem nem gáz ;)

15/L

2013. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!