Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó reggelt kívánok! Ti 20-22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó reggelt kívánok! Ti 20-22 évesen hogyan oldottátok meg a távkapcsolatot, ha még a szüleitek látnak el titeket és nincs saját keresetetek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
bocsi de nálam ez téleng meg történt mi vagyis én szakítással.
2013. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést.. Hogy oldod meg az utazást? A programokat?

El kéne menni dolgozni. Például úgy. Diákmunka hétvégén..nem nagy cucc.

2013. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Neked is szép jó reggelt!
2013. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2: Szeretném ha idéznéd mert nem látom, hol írtam hogy rólam van szó?? :D
2013. ápr. 28. 09:30
 5/13 A kérdező kommentje:
3: Köszi :)
2013. ápr. 28. 09:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha havi több ezer forintot szeretnél költeni utazásra, akkor szerintem az a legjobb ha elvállalsz valami munkát^^
2013. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hmmm. Hát tegyük fel, hogy a szüleid adnak pénzt mert koleszos vagy, szóval el tudsz menni a kocsmába is, és apróságokat tudsz vásárolni... De ezeket nem kell bejelentened a szüleidnek... Szóval mit éreznétek helyesnek ilyenkor és hogyan oldanátok meg a távkapcsolatot, ha megoldanátok egyáltalán? :D
2013. ápr. 28. 09:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Őszintén, én még mindig nem értem. Mi az hogy mit éreznék helyesnek??


Ha adnak zsebpénzt a szülők, akkor abból tudnék utazni a páromhoz, meg ajándékot venni neki, elmenni moziba vele, stb.

2013. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát pont azon van a hangsúly, hogy ez a szülők pénze, nem a tiéd.
2013. ápr. 28. 11:23
 10/13 anonim ***** válasza:

És? A zsebpénzedet arra költöd amire te akarod. Nem azért adják a pénzt, hogy elmenj oda ahova ők akarják, vagy azt vegyél amit ők akarnak.

Azért adják, hogy te úgy költsd el, ahogy szeretnéd.


Kamasz korodban nem kaptál zsebpénzt? Akkor hogy bántál vele?

2013. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!