Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Osszevesztem a baratommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszevesztem a baratommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy csinaltam egy nagy hulyeseget. az egyik baratom baratnoje raindult az en baratomra, eloszor elneztem ezt a dolgot mert tudom hogy az en baratom ugyse foglalkozik vele. de aztan azt almodtam hogy egyszer csak hazamegyek es rajta kapom a baratom baratnojet hogy ott van nalunk es a baratom elutasitja magatol. ezt elmondtam a paromnak es o meg viccbol ravagta hogy pedig o lefekudt volna vele. de mivel engem nagyon megrazott ez az egesz tul reagaltam a dolgot. felhivtam a haverom,es elmondtam neki hogy ne haragudjon,de en nem szeretnem a baratnojet a parom kozelebe latni megegyszer,mert ugy gondolom hogy masik rafele. ebbol most nagy veszekedes van. a szerelmem azt mondta hogy tiszta bolond vagyok es hogy este megbeszeljuk. nem tudom mit tegyek,tudom hogy ez most a kapcsolatom veget jelentheti, segitsetek kerlek mit tegyek hogy kibekuljek vele?

2013. nov. 23. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele őszintén, kedvesen, mondd el az érzéseidet és legyél nyitott az övéire. Aztán majd kialakul.
2013. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mivel érintett vagy a dologban, és egy barátodról van szó, ezért nem tettél semmi rosszat azzal, hogy felhívtad rá a figyelmét, hogy mit csinál a barátnője. Viszont a barátod felé mindenképp bizalommal kell lenned, csak így van értelme a kapcsolatnak, nyilván mindaddig, amíg nem ad okot féltékenységre. A barátod helyében ezzel nem vicceltem volna egyébként. Az első válaszoló leírta a lényeget, beszéld meg vele higgadtan és őszintén, hogy te hogy látod a helyzetet.
2013. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,mennyire bánt a dolog,ha szeret,akkor megért,és megtudjátok beszélni.
2013. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen, tudom hogy nem tettem rosszat, de mikor elmondtam a masik felnek egybol felhivta a parom es innen kezdodott az eesz balhe. nagyon felek hogy elveszitem, meg most is reszketek. nem tudom mit mondjak,hogy mondjam. teljesen be vagyok kattanva
2013. nov. 23. 17:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nincs oka rá, hogy szakítson veled.
2013. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs oka szakítani.


Az én pasim hasonlóan "fantasztikus" viccei miatt mi is vesztünk össze már párszor. Talán mondd meg neki, hogy próbáljon empatikusabb lenni, és olyan témákban, ami nyilvánvalóan érzékenyen érint (erre rájöhetett volna, hiszen erről álmodtál!), eszébe ne jusson viccelni.

2013. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha szeret ilyenért nem szakít!


normális hogy féltékeny vagy, mert szereted, mond el neki hogy nem szeretted volna ha közétek áll valaki mert te nagyon szereted.

2013. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

az tortent, hogy miutan ez a dolog megtortent, anyukam akart vele beszelni hogy hallgasson meg engem.

es az a helyzet,hogy az este szakitott velem, azt mondta hogy ezentul mikor veszekedunk anyukad fel fog hivni engem?

vegulis igaza van,ezt tenyleg nem kellett volna. de meg meg se akarta hallgatni az erveimet. azt mondta majd 1-2 nap mulva beszelhetunk de most nem mert nagyon ideges.

tudom hogy hibaztam, de nem embert oltem. minden ember hibazik, feltem ot, mert egy nagyon jo dolog az eletembe, es muszaly visszakapjam,mert nem tudok nelkule elni. nem tudom mit tehetnek hogy legalabb szoba alljon velem.

2013. nov. 24. 12:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne zavard, ilyenkor ez a legjobb! Akármilyen nehéz is, meg kell várnod amíg ő keres!

Majd írj, mi volt!

2013. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Felhivott vasarnap delutan, azt mondta kibekul velem,ha latja hogy tenyleg megkomolyodok. :)
2013. nov. 27. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!