Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé összekaptunk a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé összekaptunk a barátommal, és azt mondtam inkább ne is jöjjön. Szerintetek nem kellett volna?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy elég ritkán találkozunk a barátommal kettesben.

30 km van köztünk és holnap 'ünnepeljük' hogy 2 éve együtt vagyunk és eljön hozzám.

Tudni kell, hogy a buszmegállótól mi 5 km-re lakunk.Eddig ha jött(ritán)kimentünk a buszmegállóhoz.

Anyumnak épp van ott dolga holnap, amit 10re végez el kb, és a barátom gyakorlatilag lusta addigra ott lenni.

Azt mondta még korábban,hogy kb 12-1 kor indul mivel szombat van és nem tud felkelni.

Aztán most azt,hogy ő pedig otthonról 10kor fog indulni, ha megvárjuk ott míg odaér jó, ha nem akkor jön gyalog.

Erre felhúztam magam, hogy tényleg ennyire nem számít neki és nem fontos,hogy velem legyen minél többet? Arról nem beszélve,hogy 5órakor vissza kell mennie?

Azt írtam neki,hogy ne is jöjjön sehova ha így áll hozzá,már nem érdekel engem se.

szerintetek rosszul tettem hogy ezt írtam,vagy egyetértetek velem?


2013. nov. 22. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges hiszti
2013. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%
Ügyes vagy, gratulálok. Csak így tovább!
2013. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
hát én ha a barátod helyében lennék, akkor ezek után meggondolnám hogy valóban a barátnőm vagy-e
2013. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet. Akkor lehetnél kiakadva, ha nem lenne képes 5km-t sétálni. Ne te oszd már be az idejét. Ennyi erővel ti is mehetnétek érte később.
2013. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
fent úgy értettem,hogy ritkán jött. Legtöbbször csak suliba látjuk egymást, ami ugye nem ugyan olyan...most itt az alkalom és unszolgatni kell?:/
2013. nov. 22. 21:26
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Megjött?
2013. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

nem felesleges ès nem is hiszti. most kajak 2-3 òràt akar veled tolteni a pasid, csak azèrt mert lusta felkelni? ràadàsul az èvfordulòn?

igazad volt, erre èn sem pazarolnàm el a napomat!

2013. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De akkor csak én látom úgy a dolgokat,hogy ha van egy barátom, akkor mindent megragadok,hogy többet legyünk együtt?Pláne így,hogy kettesben ritkán lehetünk...

Anya 10 előtt végez kb...nem hiszem,hogy bemenne fél óra után is megint érte, aztán majd d.u. vissza.

2013. nov. 22. 21:28
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

Kedves 7es.Te tudod az idejét?Tudod mikor kell kelnie,milyen dolgai vannak?

Mert így ezek hiányában felesleges ilyeneket írnod.

2013. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát én elmennék, de ez hisztis picsogás. Lehet nem is azért nem mennék el mert ilyet mondasz, hanem ha már ilyen hülye vagy akkor szenvedj egyedül.
2013. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!