Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek minden esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden esetben hamar egymásra unáshoz vezet az, ha egy pár a legtöbb idejét egymással tölti?

Figyelt kérdés
nem nagyon szoktunk eljárogatni, de ha igen, akkor is együtt.

2013. nov. 25. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb mindenképp egymásra untok, ez szerintem törvényszerű. De ez mindenkinél eltérő idő után következik be...
2013. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen nem kéne aggódni. Ha majd úgy érzitek, hogy szükségetek van egy kis önálló programra egymás nélkül, akkor olyat is szerveztek, ennyi.

Mi öt éve együtt élünk, együtt járunk szórakozni, vásárolni, sőt egy darabig együtt is dolgoztunk, maximum a családhoz megyünk néha külön, de még egyáltalán nem unjuk egymást, nagyon jól érezzük magunkat együtt.

2013. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. a második válaszolóhoz lenne egy kérdésem: de azért szoktatok külön is eljárogatni? mert mi egyáltalán nem.
2013. nov. 25. 16:44
 4/6 errre ***** válasza:

mi mindig együtt voltunk, nem jártunk el külön, csak együtt.

nem untuk.

számunkra így volt természetes.

2013. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nem nagyon járunk el külön. Maximum olyan szokott lenni, hogy beugrik egy barátjához segíteni valamit, vagy én a szüleimhez. De ez kb. havonta, két havonta egy alkalom.
2013. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű:) Mi a férjemmel már a 4. évünket tapossuk, mindig nagyon sok időt töltöttünk együtt. Az első 3 randink után már heti 5 napot együtt töltöttünk. Együtt járunk szórakozni, a családját meglátogatni, vásárolni...stb. És abszolut nem unjuk egymást:)


27/N

2013. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!