Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarunk együtt lenni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarunk együtt lenni, de mégis folyton játszadozunk egymással, mi ebből a kiút?

Figyelt kérdés

A srác a csoporttársam, így hát minden nap látom, elfelejteni nem fogom tudni.

Már jártunk pár hónapig, de úgy gondolom, hogy mindketten kapcsolatra alkalmatlan emberek vagyunk (nem hűségbeli kérdés, azzal nincs baj).

Azóta eltelt újabb pár hónap, már rengetegszer megbeszéltük, hogy békén hagyjuk egymást, de mégis minden nap van valami, tényleg mintha csak játszadoznánk egymással. (Semmi testiség).

És már mielőtt jártunk, akkor is ezt csináltuk. Mindketten tisztában vagyunk vele, hogy a kapcsolat rossz lenne, de ez az egész így mégis annyira izgalmas...

Viszont mégis szenvedünk így.

Hogy lehetne ebből kilépni? Ha ott van a közelemben, akkor nem tudok ellenállni, és ez kölcsönös.

22L


2013. okt. 10. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:

"Nem akarunk együtt lenni...folyton játszadozunk egymással"

Hagyjátok abba, ilyen egyszerű:) Valaki nem folytatja tovább:)

2013. okt. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mekkora egy ócska másolat amit próbálsz előadni, hogy eltántorits valakit a sráctól.


Elárulom: nem fog össze jönni:D

2013. okt. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 A kérdező akkora kamugép mint a ház.
2013. okt. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es, ezt nem értem.
2013. okt. 10. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:
4 Sosem szoktad mikor lelepleződsz:DD Már vártam a reakciódaT:DD
2013. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a 3. kérdésem ebben a témakörben, tavasszal írtam a másik kettőt, szóval elég gyanús, hogy összekeversz valakivel. :)
2013. okt. 10. 23:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt is vártam már:D Ejh megest nem vagy formában:D
2013. okt. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
"Nem akarunk együtt lenni, de mégis folyton játszadozunk egymással," = Szex (érzelmek nélkül enyi)
2014. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!