Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú meg egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú meg egy lány között a "kapcsolat" (mert hivatalosan még nincsenek együtt de szeretik egymást) kezd kihűlni, mert alig beszélgetnek vagy nem úgy mint régen, akkor inkább hagyni kell az egészet és majd elfelejtik egymást vagy küzdjenek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 25. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell engedni, hogy eltávolodjanak...
2013. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a baj a mai világgal.Rengetegen feladják.Tessék küzdeni,és ha nem megy akkor szakítani!
2013. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jézus :) ***** válasza:
48%

Csak saját tapasztalatomat tudom veled megosztani:

lassan és ábrándozásokkal telve ez a "kapcsolat" kihűl és nem lesz belőle semmi. De évek múlva is visszagondolsz majd rá...

2013. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha szeretik egymást,akkor mért bezélgetnek alig és miért nincsenek együtt?
2013. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még együtt se vagytok hivatalosan, de már kezd kihűlni (biztos sok volt a gond, igaz? :D)...

Ja, inkább hagyjátok.

2013. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pont ettől félek... szeretek egy lányt nagyon, de még nem jutottam el odáig, hogy bevalljam neki. Most kezd megérni bennem a szándék végre, de sajnos alig látom mostanában. A közös hely, ahová mindketten járunk... nos mostanában sajnos nem láttam Őt ott. Hetek óta. És hiányzik. De félek, hogy az lesz velem, mint a kérdezővel... :\


22F

2013. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 voltam. Egyébként én mindenképp megpróbálkozom nála! Nem adom fel anélkül, hogy megpróbálnám. Ha elutasít, hát jó, de azért meg kell próbálni. Ugyan ezt javaslom a kérdezőnek is: Próbáld meg vele!
2013. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
küzdj érte! én már pár kapcsolatot kihagytam mert pont ebben a helyzetben voltam..és visszagondolva szomorúsággal tölt el hogy másképp is lehetett volna. szóval inkább küzdj még ezerszer,és majd elég akkor hagyni amikor tényleg szakítanotok kell.
2013. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!