Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek fejében miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek fejében miért van benne az, hogy csak az boldog, akinek van párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit megbántani, tudom, hogy ez így helyes. De azt nem értem, miért lesz boldogtalan sok ember attól, hogy nincs barátja agy barátnője.

Nem egy haverom siránkozik azon, hogy 18-20 éves és nincs csaja.

És nem egyszer olvastam Facebookon lány ismerőseimtől, hogy "kéne már egy pasi jajj... :("

Értem, hogy az emeber társas lény, és jó megosztani a másikkal az örömöt, bánatot, de azt nem értem, hogy miért sok ember automatikusan boldogtalan?


Ha ez lenne a boldogság elengedhetetlen kelléke, akkor az 5 éves óvódások miért nem siránkoznak, hogy "jajj, ninc bajátnőm!... :'(" ? :D :D

Egy kapcsolatban vannak összeveszések, megsértődések, ki is békülnek ez igaz, de sok embert ismerek aki többet panaszkodik a párjára, mint hogy dicsérné, mennyire jó vele.


A kérdésem: Sok ember miért gondolja azt, hogy akkor lehet CSAk igazán boldog valaki, ha van párkapcsolata?

És miért letört, szomorú, ha nincs?



2013. szept. 22. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Mert más igényei vannak egy óvodásnak és megint más egy 20-40-50 évesnek.


Ebben a korban igenis attól lesz valakinek teljes az élete, hogy ha jár valakivel, netán együtt élnek.

2013. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Mert nyilván mindenki boldog lesz attól, ha áll mellette valaki, akivel tud beszélgetni, szereti őt és persze a rendszeres szex sem egy utolsó tényező. Lehet, hogy előfordul veszekedés, vagy néhány egyéb balhé, de attól még sokkal több a pozitív része, ha tényleg szeretik egymást.


Viszont sokan vannak, akik boldogtalanul élnek, ezért a párkapcsolattól, vagy a szüzesség elvesztésétől valamiféle isteni csodát várnak, amitől egy csapásra boldogok lesznek. Az ilyenek általában nem is keresnek más célt, csak görcsösen próbálnak párt találni maguknak.

2013. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert ad egy pluszt :)
2013. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Van egy tény, amit kihagytál a számításból.

Aki fennen hirdeti, hogy ő nagyon jól megvan párkapcsolat nélkül, annak van rendszeres szexuális élete (ez a nőkre jellemző jelenség)

Tehát könnyű úgy boldognak lenni párkapcsolat nélkül, ha mindig fel lehet hívni valakit akivel dugni lehet. A szingli nők mindegyikének rendelkezésére áll ez a lehetőség, csak van aki nem él vele.

A férfiak azért tűnhetnek inkább kapcsolatfüggőnek, mert a nagy részüknek nehéz lenne összehozni egy szexkapcsolatot, a nők magas igényei miatt. Ezért a férfiak nagyobbik része marad hoppon, mert a férfiak kisebbik hányada dugja a "nem kapcsolatfüggő" nők nagyobbik részét. Ne feledjük, hogy a csajok képesek osztozni egy pasin, nem zavarja őket, ha a szexpartnerük másokkal is viszonyt folytat.

Szóval így könnyű boldognak lenni szingliként.

2013. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hmm. Érdekes! Köszi a választ!
2013. szept. 22. 13:40
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is boldogtalan vagyok egyedülállóként és aktívan keresek egy párt magamnak. Ugyanakkor nem régen lett vége egy rossz kapcsolatomnak, aminek során még rosszabbul éreztem magam, mint most.


Úgyhogy bonyolult ez az egész úgy, ahogy van.

2013. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Én egyetértek veled kérdező, sok olyan embert is ismerek, akik párkapcsolatban élnek, mégsem boldogok. Gondolom ők a rendszeres szex miatt nem lépnek ki. Szerintem egy nőnek könnyebb szakítania, mert nincsen annyira "szexhez kötve", míg a férfiak inkább szenvednek egy párkapcsolatban, mert, ha egyedül lennének akkor nem lenne biztos szex.


Én ismerek egy olyan férfit is, akinek van barátnője, mégis egy másik lányba van totál belezúgva, de nem szakít a párjával, mert nem érzi biztosnak azt a másik lányt.

2013. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem a szex miatt voltam együtt az ex barátnőmmel, hanem az érzelmi kötelék miatt. Basszus a végén már havonta 1-2 alkalommal csináltuk csak. :) Mégis vele maradtam és jó hülye is voltam.
2013. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#3 Erre adtam egy pluszt.
2013. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó, én nem mondtam, hogy minden férfi csak a szex miatt marad benne egy boldogtalan párkapcsolatban, én csak felhoztam egy konkrét példát, egy ismerősömét.
2013. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!