Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondja, hogy folyton lefárad ha együtt vagyunk és ez odáig fajult, hogy kedve se nagyon nincs velem találkozni. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk már pár éve. Elég depressziós típus, dolgozik is, én meg közben elkerültem más városba,de hétvégén itthon vagyok így csak pénteken vagy hétvégén tudunk találkozni, akkor is sokszor csak 4-5 órára ha átjön, holnap is pl. tudom, hogy nem csinál semmit otthon, de nincs kedve jönni, mert "lefárad" ha velem lesz és nem lesz sokkal boldogabb se mert elfárad..és ezt meg is mondta többször. Most mit tegyek? Ez már több, mint fél éve tart. Én elég komolyan gondolom a kapcsolatunkat, de lehet egy ilyet szerelemnek nevezni a férfi részéről? :( Ilyenkor hová tűnik az, hogy a párok odavannak egymásért és alig várják a következő találkozót? Kérlek segítsetek!

2013. nov. 23. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is dolgozok és elszoktam fáradni de még egyszer nem mondtam le az alkalomról hogy találkozzunk, pedig kb 10 km-t kell átgyalogolnom a városon. Oké mehetnék busszal is de most kocsira gyűjtök :D Szerintem ez a srác már nincs oda érted.
2013. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elég komoly depressziója alakult ki és ez is közrejátszik nagy %-ban, mert régen sose volt ilyen.. de én most nem tudok már ezzel mit kezdeni, mert folyton ezt kapom vissza, és azt érzem, hogy én futok egy ideje.. :( amikor a férfinak mindig "jobban kell szeretnie a nőt", mert elvész a varázs fordítva...
2013. nov. 23. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele őszintén!

Vagy hívd el kávézni/teázni hogy beszéljetek.


Én először feltenném a kérdést neki: 'Édesem te szeretsz még?'

2013. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja, hogy szeret és Élete Szerelme vagyok... akkor? Nem egy olyan pasi nem akar találkozni meg mondja, hogy nem dobja fel és lefárad, aki már nem szerelmes?? Szerintetek egy szakító indok? Eszméletlenül szeretem de mindig abba gondolok bele, hogy egy nőt nagyon kéne szeretni és tisztelni.. és más lehet sokkal jobban megbecsülne
2013. nov. 23. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Te is mehetsz hozza ha hianyzik, aztan kiderul mit csinal otthon.
2013. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet szakito ok!


A legtobb kapcsolaton ahol megromlik az oszonteseg ott latszik hogy vminem mukodik. Es abbol ki kell lepni ha nem beszelitek meg.

Ez tapasztalat.


Bocsi az ekezetek miatt.

2013. nov. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit jelent az nála, hogy "lefárad" - gondolom nem az túlzásba vitt szexre gondol, noha ez volna az egyetlen elfogadható magyarázat.

Nem szeret, nem akar tőled semmit, arra vár, hogy szakíts vele.

Tedd meg.

2013. nov. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!