Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok nekem olyan tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem olyan tapasztalatokról mesélni, amikor egy óriási szerelem után újra tudtatok mást szeretni?

Figyelt kérdés

3 év együttélés után hirtelen elhagyott a párom, mert kiszeretett belőlem. Lassan egy éve próbálok túllépni ezen a csalódáson, de még mindig úgy érzem, hogy nem tudok más férfira ránézni sem. Csak vele tudom elképzelni az életem. Tudom, hogy ez már szánalmas...

Van még arra remény, hogy bele tudok majd szeretni ennyire másba?? Vagy ez már örökre így marad?

27 L



2013. nov. 25. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
2 év után. És kellett egy év (kicsit több azért), és valaki aki képes volt ismét emberi érzést ébreszteni bennem. Változni fog.(F)
2013. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom én nagyon sokáig szerelmes voltam egy lányba, sőt vagyok. Próbáltam elfelejteni, próbáltam lépni, próbáltam küzdeni érte ... semmi nem sikerült. Őt szeretem, talán őt is fogom örökké és úgy gondolom hogy annak ellenére hogy valószínűleg sosem leszünk együtt, megérdemli!
2013. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 errre ***** válasza:

Nehéz lesz beleszeretni másba, ha nem is nézel rá :)

Ismerkedj!

2013. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"kűzdj és bízva bízzál" :D ennyit tudok mondani :D egyébként nem szánalmas. lehet mást nem fogsz annyira szeretni de fogsz mást szeretni szerintem ha végre jobbat találsz aki megértő... :D
2013. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ált. 2 hónap
2013. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2nap után más nővel voltam.és tudod miért 2? mert nem találtam első nap...:D szerelem csak akkor végződik rosszul ha az ember punci nélkül marad.A te eseted is valami hasonló csak a visszája.:D
2013. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy nagy szerelmem, akin évekig nem tudtam túllépni. Az elején nagyon nehéz volt, aztán igyekeztem együtt élni az érzéssel, ismerkedtem, nyitott voltam, a hozzá fűződő dolgokat pedig lassanként eltemettem magamban. Azóta már a második párkapcsolatomat "fogyasztom", de mostanra jutottam el oda, hogy már tényleg nem gondolok rá. Az a titok nyitja, hogy ne ugyanazt az óriási szerelmet keresd másoknál is. Én eddig mindegyik páromat másért és másképp szerettem. Egyiket sem "jobban" a másiknál, hanem másképp.

Engedd el a régi érzelmeket, ne kapaszkodj beléjük görcsösen, hagyd, hogy az idő szelídítse, és addig se zárkózz el új ismeretségektől. Ha pedig jön egy másik, önmagáért szeresd, és sose az előző partnert keresd benne. Nem biztos, hogy ugyanolyan lángolás lesz meg nagy szerelem, lehet, hogy csöndesebb, de mélyebb és tisztább érzelmek kötnek majd össze titeket, ki tudja. De fogsz még tudni szeretni, csak ne zárkózz el.

2013. nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!