Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki, aki kreatív segítene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, aki kreatív segítene?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Lassan (májusban) 4 éve leszünk együtt a párommal. Közeleg a mikulásnap. Szeretném meglepni ebben az évben is valamivel,de kifogytam az ötletekből!

Már volt csokival teli csomag,mikulásos boxer :) egy fotó album melyben közös képeink vannak,plüss mackók és minden egyéb más! :)

Normális válaszokat szeretnék..:S Légyszíves segítsetek,adjatok valami ötletet! :)

Lehet sk. is vagy valami amit boltban vegyek..

köszönöm :)



2013. nov. 25. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Nekem elég lennél csak te magad!

Ez elég kreatív? :D

2013. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikulásos fehérnemű + szex
2013. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 moonlightsentinel ***** válasza:

Nem tudom, szerintem nem kell minden egyes alkalomra valami húde extra különleges dolog... ott a születésnap, névnap, karácsony, mikulás, évforduló, valentin nap...

jó hogy így hamar kifogy az ember az ötletekből :D

Szerintem elég a csoki, a kreatív ötletet meg tartsd meg karácsonyra :D

2013. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát már biztos vagytok olyan helyzetben. Szóval mi lenne ha felvennél egy mikulás sapit vagy egy ördög bigyót a fejedre és egy piros fehérnemű szettben fogadnád? Annak biztos örülne.
2013. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vegyél valami piros fehérneműt meg egy mikulássapkát és egy masnit magadra és kész az ajándék :D
2013. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A csoki az mindig jó.

Esetleg csinálhatnál te is,kandírozott narancshéjjal,vagy valami

2013. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szexes dolog szerintem is jó ötlet, de érthető, ha valami visszafogottabbat szeretnél. Ötleteim: süss neki valami karácsonyi sütit, készíts neki adventi naptárt, minden napra valami aprósággal, csinálj egy karácsonyi dalokból álló playlistet (ha nem undorodik az ilyen dolgoktól), de szerintem ha szeret egy közösen eltöltött napot is értékelne, pl.: korcsolyázás, adventi vásár

18L

2013. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kiskivancsi79 ***** válasza:

Nem tudom miért de most az ugrott be hogy mi lenne ha mindenhova ( ahova tudod mindig benéz) pl számítógép billenytőúzet ami takarva van, mosdóban pl a polcon ahol pl bortválkozós cuccai vanak szóval egy csomó helyre csokitojásokat dugnál de úgy hogy nem láthatóak de tudod hogy megtalálja őket.

Szerintem ezt ki is próbáálom a barátnőmnél :)

2013. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csokitojást? :DD
2013. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!