Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális dolog, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy egy olyan pár tervez hármas szexet, akik még azt sem mondták ki egymásnak, hogy "Szeretlek"?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy nem ez a szó a lényeg és attól lehet már egy kapcsolat jó és mély, (fél éve tart) csak mégis érdekelnének a válaszok.

2013. nov. 27. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Mindenkinek más a normális. Nekik lehet, hogy az. Nekem nem az.
2013. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És pár hogy csinál hármas szexet? Ahhoz nem pár kell, hanem trió.
2013. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen normális. Ha szeretnék egymást akkor nem akarna senki +1 személyt.
2013. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a hármas szex csak olyannal jönne szóba,akibe nem vagyok szerelmes. Gondolom ők is így lehetnek.
2013. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hármas nem függ össze a szeretettel. Lehet egy éjszakás kaland is, de lehet házasságon belül is. Normális dolog. Maga a felállás kérdése ha számotokra normális akkor sima ügy. Két féle ember van. Aki megveti a hármast és aki szívesen csinálja. Aki megveti az szerint sosem lesz normális bármilyen erős is legyen a kapcsolatotok.
2014. szept. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!