Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyunk együtt a párommal és még nem mondtuk ki egymásnak, hogy "szeretlek". Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok a párom 33.

Igazából semmi gond nincs a kapcsolatunkkal kivéve azt, hogy viszonylag ritkán találkozunk általában hétvégén, nagyon sokat dolgozik.

De összeköltözést tervezünk stb.

Ő nem egy érzelmes fajta, mármint nehezen mutatja vagy mondja ki az érzéseit. De nem csak nekem hanem úgy általában. De annyira szeretném már hallani, hogy szeret....!

Úgy érzem, hogy pont azért, mert nem vagyunk együtt sokat, ez csak megerősítene...de ha nem fogom hallani akkor elbizonytalanodom :(


27N



2013. nov. 27. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is mondhatná már ennyi idő után :/
2013. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy illene mondania, de inkább ne mondja ki, minthogy azért mondja, mert te elvárnád tőle. erre a mi családunk azt szokta mondani, hogy oda lehet hányni egy szeretleket, de lehet érzelmekkel teli is mondani azt hogy zöldbabfőzelék.
2013. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2esnek teljesen igaza van! Semmiképp sem akarnám erőltetni vagy ilyesmi csak felmerült bennem....

Én vagyok kettőnk közül a sokkal érzelmesebb és lehet még idő kell neki hogy kimondja. Érzem, hogy szeret, csak néha vagyok bizonytalan mert annyira hiányzik a kevés tali miatt :(

2013. nov. 27. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:
én is most egy olyan pasival járok,aki nem mond ki semmit,de még csak nem is nagyon bókol.És tudom,hogy ő nem a szavak embere,többször is mondta már,ezt leszámítva bennem is sokmindent megerősítene,ha mondaná,nem tudom,miért olyan nagy dolog amúgy,főleg fél év után...
2013. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!