Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom mindig befingik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig befingik előttem és már egyáltalán nem vicces, de akkor is röhög rajta. Az még a kisebb gond, csak ne lenne olyan büdös. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Eddig eltűrtem, sőt eleinte viccnek fogtam fel, de mióta direkt befingott mellém már sokadjára onnantól kezdve kezdett elegem lenni, és még röhög is rajta. Lehet, hogy neki vicces, de én már rosszul vagyok, és olyan büdös is, hogy állandóan fingszag van a szobámban miatta. A húgom is azt hiszi, hogy én fingottam be, mikor bejön mindig mondja, hogy de fingszag van meg biztos befingottam. Pedig nem én csinálom. És eddig semmi bajom nem volt vele, de olyan undorító dolgokat csinál, böfög is előttem jó nagyokat, hogy már kiábrándító. Pedig csak 3 hónapja vagyok vele. És kb 1 hónapja csinálja már ezt, a fingorászós dolgokat is. Eddig tűrtem de elég volt. MErt ha nem röhögne rajta megérteném, hogy lehet rossz az emésztése.. dehogy direkt hozzám vágja, hogy bocs chilis babot ettem... na ez már több a sokknál számomra... ti mit tennétek? lehet nem is szeret csak a szex miatt van velem és ezért kezel így?


17/L



2013. nov. 28. 10:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
sajt
2013. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
mert nem lehet vele komolyan beszélni!! mindenen csak röhög! :(
2013. nov. 28. 10:27
 3/20 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire nyámnyila.

Megmondod neki,hogy komolyan beszélni szeretnél vele, hogy téged zavar, hogy direkt gusztustalankodik, ha meg elpoénkodja, pofozd fel.

2013. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
És utána jön a kérdés, hogy a mai fiatal lányok, miért 30 körüli pasikkal vannak...!
2013. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Tudod én azt gondolom, hogy senki nem izzadja ki. Viszont azért mindenki tudja moderálni, kontrollálni magát és nem viccként fogja fel ezeket a dolgokat. Mármint az érett gondolkodású emberek természetesen.

Viszont a barátod teljes egészében gyerek. Mit kéne tenned? Megmondtad neki, hogy mi a pálya, hogy ez neked nem oké, de ő csak kiröhögött. És miért tette ezt? Mert nem tudja felfogni, mert olyan gyerekes a gondolkodása, hogy nem érti. Én fognám szépen és elküldeném a fenébe és egy olyan sráccal kezdenék, aki nem egy gyerek!

2013. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Fingjál a pofájába akkor meglássa milyen vicces örüljön, hogy egyáltalán összejöttél vele a fingos
2013. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Fingjál a pofájába akkor meglássa milyen vicces örüljön, hogy egyáltalán összejöttél vele a fingosal
2013. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Fingjál a pofájába egy orkán erejűt :D
2013. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
most süllyedjek le az ő szintjére?! én nem fingok be elé nem süllyedek le!
2013. nov. 28. 10:44
 10/20 anonim ***** válasza:

Lányok nem finganak naaaa utolsó :D :D :D :D


De ez tényleg undorító,hogy oda tol egy slamzitt.Miért nem megy ki budira és oda intézi,ez nem guszta ha odafingik.

Tartsa vissza,ez nem odavaló.Mert elmegy a kedve az embernek még a szextől is.


Én volt,hogy már csavarta a gyomrom,de megvártam míg elalszik,aztán gyorsan kirohantam a szobából és a WC-n egy tíz percig koncerteztem,és vártam még 10 percet,nehéz volt,de nem fingunk a nő orra alá.

2013. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!