Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet volt? (14L)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és van egy fiú, akiről mondhatjuk, hogy 'szeretem'. (Az idézőjel amiatt van, mert nem tudom, hogy ez már szerelem-e)

Szóval, nagyon vicces, mindig megmosolyogtat, meg meg tud nyugtatni, ugyanakkor önbizalomhiányos, nem jóképű, mondjuk a legutolsó pont nem érdekel.

Nagyon jó barátok vagyunk, vele meg egy lánnyal, és ma együtt ebédeltünk aztán megkérdezte, hogy megnézem-e milyen az a robotszakkör. Mondtam, hogy rendben, de a szakkör elmeradt :(. Megkérdeztem, elkísérjem-e a Volánbuszig, elkísértem. Még integettünk meg ilyenek de utána olyan rossz érzés volt....

Lehet, hogy hiba volt elkísérnem?



2013. nov. 22. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen!Hiba volt kislány, most menj és vágd fel az ereidet.


De az is lehet hogy az volt rossz érzés hogy elment.

2013. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háát nem igazán értem a kérdésed... Fejtsd ki jobban
2013. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 remélem viccnek volt szánva... -.-"

Amugy, igen, lehet, hogy azért

2013. nov. 22. 21:08
 4/7 Orsy070 ***** válasza:
Hat szerintem ez egy erzelem nem szerelem csak szeretett mikor valakit az ember kozel enged magahoz kisse elgondolkodik egy pillanatig hogy vajonn ez szeretett vagy szerelem szerintem te is igy erzel ez nem rossz erzes tolcs vele egy kis idott es meglatod hogy alakul.
2013. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 hogy hiba volt-e elkísérnem, mert nem tudom mit vont le belőle. Pláne, hogy abszolút a másik irányba lakom.
2013. nov. 22. 21:10
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 Már 1,5 éve van így :/ napi 6-7 óràt találkozunk, meg szünetben is együtt lógunk... És van amikor embertelenül hiányzik....
2013. nov. 22. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt hiba. Tudom, hogy milyen rossz érzésre gondolsz, ami sokszor a legkisebb apróságok miatt is ott motoszkál az emberben, hogy jaj, de hülyeséget mondtam, most mit gondonak rólam. Nem kell aggódj, ez később is így lesz, de meg kell tanulnod ezt kezelni. Ha hibát követtél el, hát istenem, kivel nem történt még ilyen? Mindenki mond, vagy tesz kisebb és nagyobb hülyeségeket, de az apró dolgokon nem érdemes rágódni. Ez is egy ilyen apróság. Lehet, hogy a fiú semmiféle jelentősseget nem tulajdonít neki, vagy ha meg igen, és jól éreztétek magatokat, akkor biztos örül neki. Nem tudom, hogy ő hogy viszonyul hozzád, de viselkedj normálisan, és nem lesz semmi gond. Egyébként ez egy örök érvényù tanács: ha nem gondolkodsz túl kis dolgokat, és normálisan viselkedsz kellemetlen helyzetekben, azok hajlamosak könnyebben megoldódni. 22L
2013. dec. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!