Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Arra van esély, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra van esély, hogy ha egy lánnyal jóban vagy egy idő után beléd szeret?

Figyelt kérdés
Most nem szeret, az biztos, de lehet rá esély?

2013. nov. 29. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára :)
2013. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igeen.
2013. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy olyan elmélet, hogy ha valakinek az arcát sokat látod, akkor megtetszik. Még talán akkor is, ha előtte nem. Lehet hogy megszokásból, meg nem monden esetben, de úgy vettem észre hogy működik.
2013. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom alapján van.. Van egy fiú az osztályomból akivel nem igazán voltunk jóba, valamilyen módon elkezdtünk beszélgetni. Aztán kiderül, hogy ha nincsenek ott a haverjai tök jó fej. Aztán ki is derült, hogy miért.

Mellesleg külsőre nem egy Adonisz, de egy remek lelkitárs. Mivel én nagyon fájdalmas korszakban voltam, ő segített. Megnyíltam neki, és ő is nekem. Egyetértettünk és sokat beszélgettünk. Sokszor kértem ki a véleményét és néha még a tanácsait is megfogadtam. Minden nap beszélünk szinte és igazából ha belsőleg teljesen az esetem..

Remélem ezt így érted..:)

Sok szerencsét!

2014. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!