Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem valakibe akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valakibe akibe nem lett volna szabad, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Beleszerettem a legjobb barátnőm pasijába, aki mellesleg a pasim legjobb haverja.... most mit csináljak?

(Nem tudok mit kezdeni az érzéseimmel:/)

16,5L



2013. nov. 30. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
felejtsd el.
2013. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A pasidat csak díszkannak tartod?-.-" ...
2013. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fú, te aztán szarva vagy! Ha bele szerettél abba a fiúba, akkor szakítanod kell a pasiddal... Aztán mondd el a legjobb barátnődnek és a pasijának... Utána meg meglátod mi lesz
2013. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gondold végig! Szereted a pasid még? Szereted a legjobb barátnőd? Jó lenne neked azzal a sráccal?

Szerintem hagyd a srácot, ne ronts el két kapcsolatot is... Meg legfőképp ne törj össze két szívet...

2013. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
utolsó 3 szivet törne össze vele sőt ha nem jönössze asajátját is..xd
2013. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek..Aki normális választ adott (A 2.-on kívül mindenkinek)

A barátommal nem rég jöttünk, össze és mindennél jobban szeretem! :) Egyenlőre sokkal jobban mint a barátnőm pasiját, de érzem, hogy egyre jobban beleszerettek....

2013. nov. 30. 15:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindennél jobban?:D Jobban, mint a szüleidet? Amúgy... Ha tényleg mindennél jobban szereted a pasidat, akkor meg sem fogalmazódott volna benned ez a kérdés :) Ezen elgondolkodhatnál...
2013. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát nagy szó, de igen mindennél és mindenkinél jobban!:) Bennem meg sem fordult ez a gondolat addig a pillanatig ameddig MAJDNEM meg nem csókolt a barátnőm pasija...
2013. nov. 30. 15:29
 9/12 anonim ***** válasza:
A barátnőd pasijába nem szerelmes vagy. (Ahogy a saját pasidba sem...) Egyszerűen csak szexuálisan vonz, de nagyon a barátnőd palija. Ilyen egyszerű. A srác is így van veled, ha csak nem hármasban akar tolni titeket.
2013. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát oké..
2013. nov. 30. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!