Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban,akivel elég jó a kapcsolatom,és néha talán furcsa is. Nem tudom, hogy most ez szimpla barátság vagy ő többet érez. Vannak pillanatok, amikor ölelgetjük egymást, piszkáljuk (leginkább ő), de volt már egyszer-kétszer olyan, amikor hátulról megölelt. 1 hónappal ezelőtt én beszélgettem egy fiúval, akivel alakulóban volt valami,és erről tudod az osztálytársam is. És kérdezgette, hogy járunk-e stb. Ebben az időszakban szeretett a fenekemre ütni (osztálytársam). A fiúval, akivel beszélgettem megszakadt a kapcsolat. Később reggel találkoztam egy másik fiúval (csak barátok vagyunk) és pont látott minket, és egésznap azt hallgattam tőle, hogy én kivel találkozgatok, járok-e vele. Én megmondtam neki, hogy nem találkozhatok vele? Szerintetek tetszem neki? Vagy mit gondoljak? Remélem azért érthetően leírtam

2013. dec. 1. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Valszeg,ha járásról kérdezgetett, akkor gondolom ja, bár nem tom.
2013. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak veled viselkedik így, akkor tuti tetszel neki!
2013. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
erre egyre több jel utal :)
2013. dec. 7. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg , tapógatozál nála.
2013. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!