Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a pasim legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim legjobb barátja mindig velünk van?

Figyelt kérdés
A pasimmal nagyon szeretik egymást meg minden,de már alig vagyunk kettesben mert mindig ott áll mellettünk szótlanul,már elég kellemetlen. nem szeretném neki megmondani,mert nem akarom vele megbántani. mit csináljak?

2013. dec. 1. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
titkon beakarja venni 3-nak.
2013. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a barátoddal nyugodtan megvbeszélheted, hogy szeretnél vele néha ketesben lenni. ő ezt biztos megértené, és akkor néha mondaná a barátjának hogy bocs pajtás de most épp nem aktuális majd kapsz egy sört.
2013. dec. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
"nagyon szeretik egymást meg minden" WTF?
2013. dec. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Odaállsz a pasid elé és azt mondod: Szívem, nagyon szeretnék egy kicsit több időt tölteni Veled kettesben. Kedvelem a barátodat, klassz srác, de én egyedül Beléd vagyok szerelmes.
2013. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A pároddal kell megbeszélned, hogy ez így sok, ő majd rendezi.
2013. dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
beszélj pároddal
2013. dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!