Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek (jobb élet vs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek (jobb élet vs párkapcsolat)?

Figyelt kérdés

Van egy párom akivel kicsit több mit egy éve vagyunk együtt. Szeretem, de úgy érzem ő jobbat érdemel, olyat, aki jobban megbecsüli. Sajnos nem sokat foglalkozom vele, de lehet idővel én is jobb tudnék lenni hozzá... Lehet hogy tényleg ő lesz az igazi, lehet hogy nem.. nem tudom.

Azonban lehetőségem adódott egy külföldi munkára ami bár nem hosszútávú, de kisegítene az állandó hiteltartozásokból, amiből már több éve nem tudtam szabadulni. Ha kimegyek lehet hogy vége lenne a kapcsolatomnak. Ha nem megyek, lehet hogy az adósságba őrülök bele, mert sajnos nincs az a munkahely a közelben ami eleget fizet ahhoz, hogy kilábaljak az egészből...

Ti mit tennétek?



2013. dec. 2. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennék. És hívnám a páromat is. (Ha meg nem akarod hívni, akkor azért menj ki, mert nem szereted)
2013. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neki van itthon egy viszonylag jó munkahelye amit szeret... nem jönne ki...
2013. dec. 2. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szeretem, de úgy érzem ő jobbat érdemel, olyat, aki jobban megbecsüli."


ez de sz_r duma! el is hiszed?

2013. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

persze, ha nem hinném nem írtam volna le :D

szeretem, de van aki jobban viszonozná... viszont a sok probléma miatti aggodalom miatt nem tudok a kapcsolatomra 100%-osan koncentrálni...

2013. dec. 2. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez esetben jobb élet és szakítás.

Ugyanis ennyi idő után már nem kellene ilyen kérdésnek felmerülnie, ha valóban összeilletek, akkor két opciónak kéne lenni: vagy itthon közösen megoldjátok az anyagi gondokat, vagy kimentek együtt.

Oké, esetleg távkapcsolat, hiszen magad mondtad, hogy a munka nem hosszútávú. De ha ez se merült fel, akkor úgy tűnik, nem sok keresnivalótok van egymás mellett.

2013. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!