Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyetemi párkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemi párkapcsolatok többsége már nagyjából a véglegesnek mondható?

Figyelt kérdés
Abban reménykedtem majd az egyetemista élet hoz nekem is új lehetőségeket ismerkedni de mindenhol csupa foglalt, sőt, sokszor eljegyzett emberekbe botlok. Az egyetemen kialakult, vagy már egyetem előtti, két azonos suliba járó ember kapcsolatánál ennyire általános ez? A többség itt már tényleg élete párját találja meg, és ha igen akkor azoknak akiknek sajnos nem sikerült huszonévei elejére megtalálniuk a nagy ő-t, hogyan lesz így esélye? Sokszor látok a suliban szimpatikus srácokat, és nagyon letör mikor másnap a folyosón barátnővel kézenfogva sétál... felejtsem el az iskolát mint lehetőséget? pedig az tűnt a legnormálisabb helynek ahol ismerkedhetnék.

2013. nov. 21. 22:02
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
19%
Dehogyis! Egyetemen kurvul el minden nő.
2013. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Akárki akármit mond, ez egy qr va nagy mellébeszélés, hogy az egyetem majd hoz egy rakás csajt. Akik odamennek jobbára már elkötelezett párkapcsolatú lányok. Csak a rib ancok azok, akik minden héten mással hágnak az egyetemi bulikban. Férfiakkal ugyanez...

Aki előtte is nehezen nyílt meg, az az egyetem hatására sem fog nagyot változni, magamról beszélek. Aki előtte is könnyed, laza személyiség volt, annak lesz frankó az egyetemi élet. De ne ámítsuk magunkat feleslegesen naiv álmokba! :)

2013. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
52%
Igen, akik az egyetemen kavarnak életük végéig együtt lesznek.
2013. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
akkor én egy kivételesen normális iskolába járok. itt akikről tudok, meg akiket látok, hosszú, komoly kapcsolat mind... ez persze pozitívum is lehetne, de engem sajnos zavar mert így a saját esélyem eléggé csökkentek.
2013. nov. 21. 22:06
 5/50 anonim ***** válasza:
14%
Ott tanulják ki a szakmát.
2013. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

légyszi normális válaszokat! a flegmulással nem megyek sokra, bár az unalmat meg tudom érteni.. egyébként lány vagyok.

és érdekes, honnan van ennyi olyan lány, aki már úgy jön ki a középiskolából, hogy elkötelezett kapcsolata van? akinek ez nem jött össze a gimis ballagásig ezek szerint törvényszerűen örökre szingli marad vagy mi? nekem is volt kapcsolatom, de engem sajnos nem akartak még egy életre...

2013. nov. 21. 22:08
 7/50 anonim ***** válasza:
12%

"akiket látok, hosszú, komoly kapcsolat mind"


Látod-látod, a látszat csal. Az egyetemista lányok jelentős része bizony k_rva.

2013. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
nem tudom, én egy kisebb egyetemre járok, és itt akiket ismerek mind normálisak. biztos vannak kr*vák, de nem oylan széles az ismeretségi köröm ::D ez az általánosítás meg egyébként nevetséges, én is egyetemista vagyok, hogy lennék már k*** egyetlen kapcsolattal a hátam mögött?
2013. nov. 21. 22:10
 9/50 anonim ***** válasza:
28%
Most miért vagyok flegma?! Ez a válaszom a kérdésedre, hogy életük végéig együtt maradnak. Te flegmáskodsz mert nem tetszik a válasz.
2013. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Nem neked szólt, hanem a minden egyetemista k - típusú válaszolóknak, de bocsi hogy nem különítettem el kinek válaszolok, csak eléggé sietek. Egyébként meg köszi a véleményed, most akkor nyugodjak bele huszonéveim elején, hogy elcs*sztem mert tinilánykaként kellett volna magamhoz láncolnom valakit, mivel ennyi idősen már esélyem sincs mert mindenki más elkötelezte magát? Nem tudom mikor alakult ez iylenné, én nagyon sokáig abban a hitben éltem hogy huszonévesen még lesznek lehetőségek, az emberek járnak valakivel, aztán szakítanak, aztán keresik a következőt... nem tudom pozitívumnak vagy negatívumnak értékeljem-e hogy ez mégsem így van, és ezek szerint ennyi idős korára a normálisabbak már megtalálják életük párját aki pedig nem, az így járt. Furcsa hogy ennyi olyan srác van ezek szerint aki ilyen fiatalon már az örök párját keresi, biztos én szúrtam el hogy olyannal jöttem össze akiről közben kiderült, hogy ő még nem így gondolja...
2013. nov. 21. 22:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!