Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagy dilemmában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagy dilemmában vagyok emiatt, belül teljesen szét vagyok esve! Segítség!

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és valami olyan történt velem, ami még soha. Egy éve kb. megtetszett egy osztálytársam. Eddig mindig elutasítottak a lányok, szóval ehhez is (akarva-akaratlanul) elég reménytelenül álltam hozzá. Ahogy többet kezdtem el beszélni vele, annál jobban szerelmes lettem. Egyszerűen úgy éreztem nincs nála tökéletesebb lány ez most valahogy más volt mint eddig bármikor. Jóban lettünk, sokat beszéltünk stb és néhány gesztust, szót valószínűleg többnek értelmeztem, mert kiderült, hogy jó volt a megérzésem. Ez suli vége felé volt, utána nyáron nem sokat beszéltünk, de ekkor sem tudtam elfelejteni. A jelek félreértése folytatódott mostani tanév kezdetekor, teljesen vak voltam. A lényeg az, hogy elkezdtem levegőnek nézni, mintha nem is létezne. Most hétvégén egy bulin leültünk (kicsit ittasan persze) és megkérdezte, hogy utálom e. Mondtam, hogy persze, hogy nem csak nem bírok úgy beszélni vele, hogy tudom, nem érdeklem. Elmondta, hogy szörnyen érzi magát, hogy ez az ő hibája mert nem figyelt és túl közel engedett magához. Ölelgetett, puszilgatott megfogta a kezemet ami miatt most mégjobban fáj. Azt mondta, lehet, hogy változni fognak az érzései, de most én egy nagyon jó barát vagyok.kicsit könnyezett is közben. Tudom, ez valószínűleg semmit nem jelent, csak vigasztalni akart, vagy nem tudom. Hazavitte az anyja hajnali 1 körül, és írt egy smst, hogy ezt holnap megbeszéljük. Másnap rám is írt, hogy tényleg nem akarja, hogy miatta legyek szomorú és nagyon rosszul érzi magát emiatt és mégegyszer elmondta, hogy lehet változni fognak az érzései de most még nem. És megérti, hogy így nem tudok vele beszélni. Ez csak egy jó szöveg de nem tudom elfelejteni. Tudom, hogy el kéne, de egyszerűen minden lánynál jobbnak látom. Itthon még sírtam is már tegnap, pedig soha nem tettem még ilyet lány miatt. A rossz az, hogy valahol legbelül nem is akarom elfelejteni.. Mit tegyek? Teljesen esélytelen a dolog vagy csak én látom így? Megéri még vesződni rajta?

2013. dec. 2. 19:34
 1/5 anonim válasza:
100%

Én szerintem, ha azt a lányt érdekelnéd, nem habozna a dolgokkal... mi az, hogy "lehet" változnak az érzései, de "most még" nem?! Nekem ez elég fura... aki nekem szimpatikus és tudom, hogy többet akarok tőle, azt már az első pillanatban érzem.

Az olyan szövegek, mint például: "nem rég másba voltam szerelmes, most még nem állok kész stb" ezek csak kifogások... ha valaki kell azt érzi az ember már a legelején... De ez az én véleményem:)

L/17

2013. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én most így azt mondom hogy esélytelen,de persze a szituációt nem ismerem teljesen.Tehát ha az megfelel neked hogy barátként ott leszel neki akkor viselkedj ezentúl is olyan barátságosan.


Viszont, még akkor is ha klisé egy fiúnak nem szabad mindig kedvesnek lenni mivel így a lányban "egy vonalban" maradnak az érzelmek.Viszont ha néha "hideget-meleget"(persze csak mértékkel)is kap akkor el fog gondolkodni hogy mért?,és ezáltal egy hullámzást indítasz el benne.

Tehát ha nem szeretnél papucsnak tűnni akkor hagyd.


Aztán kitudja.Az is lehet hogy a csajnak majd leesik a tantusz,mert ilyen is előfordul,ahhoz viszont valami olyan esemény kell ami felnyitja a szemét.Ilyen ahogy észrevettem gyakran előfordul.


Arra viszont vigyázz hogy ne csak beérje veled.

Nem árt ha néha kétségek közt hagynak egy lányt.:

2013. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azert az fura, hogy konnyezett, es hogy ennyire aggodik amiatt, hogy kozel engedett magahoz... Ezek szerint zavarta, hogy semmibe nezted, hisz megkerdezte, hogy utalod- e. Lehet csak nagy jatekos a lany, mert ha nekem valaki nem jon be, en tuti nem konnyezek be miatta, meg nem puszilgatom, olelgetem. De aztan lehet nincs igazam.
2013. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat?
2013. dec. 5. 17:19
 5/5 A kérdező kommentje:
!*
2013. dec. 5. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!