Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig lehet egy ember szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet egy ember szerelmes?

Figyelt kérdés

2013. dec. 3. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Az igazi rózsaszín felhős szerintem pár hónap(legalábbis részemről), de ami ez után jön az az igazi mély szeretet sokkal többet jelent és ér. Mert már tiszta fejjel szereted.Az pedig halálig tarthat.
2013. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amíg él... -.-
2013. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön egy újabb szerelem.
2013. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem eddig 12 év, de ilyen csak egy valakivel volt/van

máskor általában hamar elmúlt, ezért utólag úgy gondolom, hogy nem is volt szerelem, csak fellángolás

2013. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én eddig 5 évnél tartok :)

Bár ez egy viszonzatlan szerelem, de szerintem lehet még esélyem ^^"

2013. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én szerelmem is 12 éves. Ha megcsókol, mind a mai napig pontosan ugyan olyan érzés, mint legelőször. Szóval nekem vele halálig szerintem. (De ez csak az én véleményem). Szerintem kell hozzá egy olyan partner aki a másik feled. Nehéz rálelni.
2013. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 3,5 éve szerelmes vagyok a férjembe. Amióta együtt vagyunk. 2 éve vagyunk házasok, de az érzéseink csak erősödtek. Nem érzem azt, hogy rózsaszín ködben élnék. Mindig is józanul tudtam őt megítélni.


Szerintem ha tényleg igazi szerelem, az nem múlik el soha!


27/N

2013. dec. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem is 12 éve. Egyszerűen nem tudom elfelejteni még ha nem is voltunk együtt soha. Nekem Ő örök ideál marad. Hát én azt hiszem halálomig fogom kedvelni szeretni. Örülök ha Ő boldog akkor én is az leszek :)

De bízom benne hátha egyszer összesodor minket újra az élet.

2013. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!