Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tényleg jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg jogosan választaná azt a másik nőt? Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Júliusban megismerkedtem egy 45 éves férfival, aki már évek óta elvált, nincs gyereke sem, az utóbbi időkben csak rövidebb kapcsolatai voltak, meg nagyokat csalódott.

Előttem volt egy barátnője, akivel márciustól júniusig volt együtt, azért szakítottak, mert keveset találkoztak, és a nő lapátra tette.

Mi augusztus közepén összejöttünk, és már a kezdetekkor szerelmet vallott, éreztette velem, milyen fontos vagyok neki, meg már az elején megmondta, hogy ő komolyan gondolja velem.

Én voltam a világ legboldogabb embere, hogy szeretek és szeretnek engem.

Ő messzire való, ahol most lakunk, ide 250 km, ahol ő felnőtt, és hazajár a szüleihez látogatóba.

(Így ismerkedett meg márciusban azzal a nővel, egy ilyen hazalátogatás alkalmával.)

Szóval 1 hónapja hazament, és az a hír fogadta, hogy a volt barátnője terhes, és nem mondja meg, ki az apa, de már lassan 5 hónapos terhes.

Párom teljesen kiborult, mert hidegzuhanyként érte a hír, meg ugye őt arra nevelték, hogy mindenképp felelősséget kell vállalnia a gyermekért, ha már megcsinálta, tehát, hogyha az övé a gyerek, akkor elhagy engem mindenképp, mert egy gyermek nem nőhet fel apa nélkül, kell neki a család, és akkor újra összejön azzal a nővel, engem meg elhagy.

Bármennyire is szeret, a gyerek mindenek felett áll.

Aztán én is kiborultam, hogy ilyen nincs, az a nő annyit nem érdemel, hogy szóbaálljon vele párom, mert az elmúlt hónapokban arra nem volt képes, hogy felkeresse párom, hogy "Te hülye, terhes vagyok tőled" vagy valami, hanem a faluból kellett megtudnia pletykából.

Miért nem kereste meg a nő?

Aztán párom sem tudja felvenni vele a kapcsolatot, mett a tel. számát kitörölte, közösségi portálokon nincs fenn, ahol lakott, onnan pedig elköltözött még vagy 60 km-rel arrébb a szüleivel.

Az a nő 38 éves, tehát tudja, mit miért csinál, nem tini már

Amúgy meg 2 hete kitudakolta párom családja, hogy júniusban, mikor párom meg a nő szakítottak, pénteki napin még együtt voltak, a nő pedig következő hét kedden lefeküdt másik férfival, szóval nem biztos, hogy párom az apa.

Ha pedig nem ő az apa, akkor mi együtt maradunk, és felépítjük újra ezt a kapcsolatot, mert kicsit megtépázta ez a helyzet.

De szeretjük egymást, és amíg semmi nem biztos, amíg ki nem deríti az igazat, addig jól érezzük magunkat, szeretjük egymást.

Szerintetek mit érdemel az a nő?

Nagyon szeretem páromat, nem akarom elveszíteni, de arra a nőre nagyon haragszom.

25/nő



2013. dec. 4. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Mit akarsz egy 45 éves embertől? Ez még nekem is sok!


A másik nő korban jobban illik hozzá. Ne pazarold el az életed.

2013. dec. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
csak halkan súgom meg, értelmes 45 éves férfiak nem jönnek össze 25 éves nőkkel. persze akinek nincs elég esze azt lehet hülyíteni. majd mikor 35 éves leszel, a palid lesz 55. biztos jó lesz. ha az emberednek tényleg lenne hatalmas felelősségtudata, ahogy azt hazugul hangoztatja, nem jött volna össze veled, itt kezdődik.
2013. dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem 25 vagyok, hanem 35!!!

Telefonról írtam, melléütöttem.

35 éves vagyok, miatta kiléptem egy több éve tartó kapcsolatból, mert szeretem.

2013. dec. 4. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A párod és te is tudhatod azt ha egy 38 éves nő nem szól a gyerek apjának hogy terhes akkor vagy tudja hogy nem ő az apa vagy nem akar tőle semmit. A párod meg már gondolkozhatna egy kicsit felelősségről beszél akkor miért nem volt felelősség teljes és védekezett, úgy akar valakivel együtt élni hogy csak a gyerek miatt ez minden csak nem felelősség teljes. Szerintem! Értesd meg vele hogy nem attól lesz jó és felelősség teljes ha vissza megy egy olyan nőhöz akit már nem szeret és az egész életében arra fog gondolni hogy veled kellett volna élnie, és majd a gyereket fogja hibáztatni így lehet 3 életet tenne tönkre.
2013. dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan tudod,hogy az a nő a párodat érdemli,mert mindketten ugyanolyan felelőtlen,ostoba gyerekek.Te meg olyat érdemelsz,akinek te vagy a mindene,és nincs köztetek sem többszáz kilométer,sem egyéb felmerülő akadály.
2013. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint ha ő az apa, ha nem, akkor sem szabad csak ezért eljátszani a jó családot, mert ez bizony elég káros tud lenni. Iszonyat butaság azt mondani, hogy a gyereknek család kell, és ezért összerakni a meleg családi fészek látszatát, ami kényszerre, hazugságra és boldogtalanságra épül. Ez a gyereknek sem lesz jó - legalábbis szerintem
2013. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a kérdésfeltevés. Engem nem zavar, csak téged akadályoz a tisztánlátásban. A "jogos" itt teljesen irreleváns, nem ennek alapján dől el a dolog.
2013. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2022. dec. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!