Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tökéletes számomra, régóta ismerem szinte a másik felem de egy baj van vele. Na mi az?

Figyelt kérdés

Ja hogy régen ribi volt? És hogy ez nagyon zavaró? Hát az...

És nemtudom megéri e ez az egész. Régen majdnem összejöttünk mert egy suliba jártunk és annyira hasonlítunk így ketten tényleg mintha a másik felem lenne. Biztos ,hogy tökéletesen meglennénk. Régen belém volt zúgva aztán én belé aztán mindketten mást akartunk blablabla... De most nemrég újra találkoztunk ő is megváltozott és én is. Neki volt egy két éves kapcsolata ami nagyon kikészítette szerintem, nem igazán jól választott. Ami ezalatt velem volt azt inkább hagyjuk :D

Szóval nemtudom érdemes lenne-e mert én nagyon féltékeny típus vagyok és érzékeny vagyok az ilyesmire. Nemtudom el bírnám e viselni a dolgot...


2013. dec. 1. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, mert akkor tuti azon gondolkoznál, hogy hányan dugták meg előtted.
2013. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már most azon gondolkozok. Meg hogy kik mit csináltak vele, vajon miket engedett stb... De értelmes válaszokat kérek. Ez nem kéne hogy érdekeljen nem? És úgy érzem ,hogy ezt el tudnám felejteni mert mégiscsak Róla van szó... De nemtudom menne-e ? Szerintem meg kéne ezt beszélnem vele nem? Vagy megharagudna?
2013. dec. 1. 11:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy úgyis megközelítheted, mint ahogy Ákos az egyik dalában, "csak az a múltad, amire velem együtt emlékszel".
2013. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utálom Ákost :D
2013. dec. 1. 12:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarod ezt a kapcsolatot, akkor beszéljétek meg ezt a múlt dolgot, én nem szalasztanám el az alkalmat
2013. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez csak pillanatnyi "zavartság" most nálad! Ha nem jössz össze vele egy életen át bánni fogod, hidd el!!! Ha nem megy, akkor is lehet szakítani! Meg kell próbálni, hiszen csak most gondolsz ilyenekre, utána már egésze más dolgok fognak érdekelni szerintem, hajrá!! :)
2013. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen nagyon kivagyok most :( Ugyanis már egyszer elszalasztottam... Illetve többször is . De hogy miért azt nemtudom magyarázni azon kívül ,hogy egy idióta voltam. És most tök olyan érzésem van ,hogy ha mi akkor össze jövünk akkor lehet ,hogy még mindig együtt lennénk és ő sem lett volna r/banc... Tudom milyen érzékeny típus és hogy bele élte magát mindenbe... Mivel én is ilyen voltam csak fiú kiadásba meg én nem sírtam hanem idegbeteg lettem :/
2013. dec. 1. 12:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Én bárcsak akkor amikor ilyen helyzetben voltam, hallgattam volna másokra, és adtam volna egy esélyt, de nem tettem, persze azóta már mást szeretek, de a kérdés még most is a fejemben van, hogy "mi lett volna, ha?.." Ne szalaszd el, mert megfogod bánni, hidd el!
2013. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
IGEN, Pontosan!!! Nekem is mondták ,hogy hát te hülye vagy meg így meg úgy én meg mint valami b*zi nem nem nem nem érdekel blablabla...mekkora csicska voltam :(
2013. dec. 1. 12:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor már tudod mit kell tenned! Irány egy virágbolt, utána meg ülj be vele egy kávézóba. Sok szerencsét! :)
2013. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!