Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nincs velem már, de én még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs velem már, de én még mindig nagyon szerelmes vagyok! Akármit csinálok, csak ő jár a fejemben. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg a hasonló gond, de konkrét ilyen dologról még nem találtam választ.

Lassan 2 hete, hogy kilépett a Kedvesem a majdnem 2 éves kapcsolatunkból. Nem tudom elfogadni, hogy vége van. Úgy érzem, hogy elveszítettem a másik felem. Mintha kitéptek volna egy darabot belőlem. Most csak arról szólnak a mindennapjaim, hogy felkelek, és csak megpróbálok életben maradni. Nem eszem, nem iszom... Éhes sem vagyok. Lefekvéskor meg csak lesem a plafont, és gondolkozok a múltunkon... Sokszor meg megy az elemzés (pl.: amikor ezt a műsort láttam utoljára, akkor még ő velem volt, amikor utoljára takarítottam, akkor még velem volt... stb.) Fiú létemre alkalmakkor sírok miatta. Pedig én soha nem voltam ilyen!

És A Lány... igen, Ő számomra a legszebb, és legaranyosabb ember, akivel valaha is találkoztam. A mosolya pedig gyönyörű! Ha reggel felkelt mellettem, és rám mosolygott, úgy éreztem, hogy mindenre képes vagyok. Tele voltam energiával. Nagyon hiányoznak ezek tőle... Hiányzik, hogy itt legyen velem, beszélgessünk, nevessünk, hülyéskedjünk, lassúzzunk a sötétben, vagy csak szimplán rám nézzen, mellettem feküdjön.

Sosem szerettem az ilyen szerelmes zenéket - főleg a régebbieket -, de most, minden dallam, szó, mondat megérint.

Ő már mással van, másnak/mással mosolyog. Pár nap mosolyszünet után elhagyott egy jóképűbb, izmosabb fiúért. Legbelül megértem a döntését, mert én sosem voltam az a sármos, jóvágású, helyes gyerek. Nekem csak a beszélőke volt meg, meg a viccelődés.

Valahol mélyen én örülök, hogy ő legalább ő boldog. Barátaim nincsenek, nincs kihez fordulnom. Nincs senkim. Családból nem nagyon tudnak mit mondani, mert nekik is megvan a maguk baja... meg amúgy sem ők kell ezt megoldják. Sokan azt mondták, hogy hagyjam, úgyis lesz sokkal jobb... de én nem így érzem. Szerintem nála jobbat sosem fogok kapni, de még csak ugyanolyat sem. Az idő is ellenem játszik, mert ahogy telik az idő, nekem egyre jobban hiányzik! :(


Mit tegyek? Hogy felejtsem el?


Sajnálom, ha ilyen "nyálasnak" gondoljátok, de én most csak az érzéseim írtam le.

Sok választ várok, mert szeretném, ha minél több oldalról lennének a dolgok megközelítve. Történeteknek is nagyon örülnék, főleg, ha azt is leírjátok, hogy Ti hogy vészeltétek túl, vagy mit csináltatok (esetleg mit nem).


Megkérnélek titeket arra, hogy ha lehet, akkor írjátok oda a nemeteket és a korotokat!!!


22/F



2013. dec. 4. 15:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

hali, hát szar helyzet, nagyon sajnállak...

én most épp összevesztem barátnőmmel, de ha szakítanánk akkor nem is tudom mi lenne.

egyszer volt, hogy majdnem szakítottunk, a körvetkező éjszaka alatt aludtam kb 3 órát.


Miért szakítottatok? azért mert nem vagy jóképű?

Ha igen akkor meg sem érdemelt téged és el kell felejteni valahogy, azt nem tudom, hogy hogyan :)


De én tuti mennék egy kört a lánynál, KIVÉVE ha az előző kérdésre igen volt a válasz. akkor nem érné meg megalázkodni.


szóval miért szakítottatok? :)

2013. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk alatt volt rengeteg veszekedés, szinte kis dolgokon - de szinte mindig ő miatta volt, ezt ő is elismerte. De nagyon jól elvoltunk mindig egymással, csak a veszekedések "állagán" kellett volna picit variálni. Unalmasak sosem voltunk. Az utóbbi napokban meg mosolyszünet volt, és az egyik osztálytársa meg rányomult, könyörgött neki, szerelmet vallott és a többit már tudjátok... :(
2013. dec. 4. 15:52
 3/18 Csillag Meredisz válasza:
45%
Szia!! Sok lány örülne, ha a barátja ennyire szeretné őt!! Ne legyen önbizalomhiányod...én azt javaslom,hogy ha reménytelen,hogy újra egymásra találjatok,akkor fogadd el. Ne utálkozz és ne bánkódj miatta..kezdj el magaddal foglalkozni egy kicsit!! Lehet,hogy azt érzed,hogy ő volt a másik feled,de valószínűleg azért mert sok időt töltöttetek együtt,amit mással is megtehetsz!! Egy tanács: a saját életet, és dolgaid függetlenítsd más emberekétől..nem szabad ennyire belemerülni egy kapcsolatba..jó dolog,ha két ember kölcsönösen szereti egymást..de meg kell hogy legyen mindenkinek a "magánszférája"..ne keress helyette mást..építsd magad és úgy is megtalálod azt,aki miatt talán azt is elmondhatod,hogy jó hogy ez így történt !!
2013. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

1-es vagyok

de itt már megint a szakítás, hagyd ott felejtsd el dolog jön ki... és mondjuk én ezt nagyon nem szeretem.


a szerelemért harcolni kell.


de így másodjára belegondolva... ha elhagyott egy másik srácért... 2 héttel utánad, vazeg ez azért durva, akkor vagy nem szeretett téged vagy ő egy ilyen típus, nem mondok rá jelzőket.


2 dolog van:


1, vagy megpróbálod visszaszerezni, beszélni vele.

2, vagy ahogy a 3as írta, magaddal foglalkozol és majd jön egy másik lányka

2013. dec. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én már elfogadtam azt, hogy vége van! Az a gond, hogy nagyon jók voltak vele a mindennapok, és fáj, hogy ezeknek az időknek vége. Visszaszerezni nem akarom - akármennyire is szenvedek érte -, mert már nem tudnék benne megbízni, SOHA! De egyszerűen olyan szép dolgokat csináltunk együtt, és olyan jó, kellemes dolgokat adtunk egymásnak, hogy nekem ezt nehéz elfogadnom, hogy már nem tudom felhívni, beszélni vele, vagy egyszerűen csak már nem csörög a telefonom, már reggelenként nincs üzenetem sem Facebookon... :( Most nem azt mondom, hogy ezek hiányoznak a legjobban, csak ezek azok, amik legelsőnek sugallják azt, hogy egyedül vagyok. :( Aztán a többi hiány, ami ezután következik, az a legfájdalmasabb...
2013. dec. 5. 12:29
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tudom milyen helyzetben vagy. Velem fél éve szakított a barátnőm, akit életem párjának gondoltam. 5 évig voltunk együtt, el akartam venni és valentin napon közölte, hogy már nem akar velem lenni és egy másik srác is érdeklődik utána. Na annál nagyobb törés még nem volt az életemben. Azután sem aludni, sem bulizni vagy jól érezni magam nem tudtam. De még a sulira odafigyelni sem. Mindenről ő jutott eszembe de gondolom 5 év együttlét után ez nem meglepő. Ilyenkor az ember nem tudja mitévő legyen, én már "elfelejtettem" azt is, hogy hogy kell randizni. Aztán szép lassan elkezdtem csajozni, de egyik iránt sem éreztem semmit. A közelébe sem voltak a volt barátnőmnek, ezért egy idő után mindegyiknek meg mondtam hogy nem akarok tőlük semmit. Persze mondják hogy az idő segít, de ez mindenkinél más és más. Nekem nem lett könnyebb még ennyi idő után is.

Szerintem sokat segít, ha pár embernek el tudod mondani, hogy mi történt és kiöntheted a lelked. A lányok ebben megértőek tudnak lenni és ki tudja...sok lánynál jó pont ha látják rajtad hogy mennyire tudsz szeretni. Aztán meg találd meg azt hogy milyen új lehetőségek nyíltak most meg előtted. Nem az új csajokra gondolok...de egy barátnő mindig visszafogja az ember valamiben. Persze jó vele meg minden, de valljuk be az embernek kevesebb pénze és ideje jut magára.

Amit tanácsolok hogy ne gubózz be, ne kezdj el kockulni. Sokat segít egy új környezet, főleg valami sport közösség ahol a feszültséget le tudod vezetni. Hidd el egy jó edzés közben eszedbe se fog jutni! Aztán ahogy kezded szépen lassan elfelejteni, az érzelmek is alábbhagynak és megnyílnak új lehetőségek! Csak ezen a NAGYON nehéz időszakon kell túljutni. Sok sikert! 26/F

2013. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ez történt veled is. Sőt! Rosszabb! Kívánom, hogy te is juss túl azon, amiben most benne vagy, és találd meg életed párját. Amúgy igen, bennem van még ilyen félelem is, hogy akárhány lánnyal is találkozok, nem lesz közelébe sem a réginek. Félek, hogy lehet, hogy ő volt a legjobb, akit az élet adott volna nekem, és mintha ezt elszalasztottam volna... :(
2013. dec. 6. 17:19
 8/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom, rossz lehet, rendes hűséges gyereknek tűnsz ritka az ilyen ma. :/ Ha egyetemista vagy, ott simán tudsz ismerkedni, esetleg bulik alkalmával, vagy bármi, keresd a társaságot és nála jobbat is fogsz találni. Most ez tudom hogy közhely, de gondolj bele, otthagyott téged csak mert a másik pasi izmosabb volt. Nem ér semmit az ilyen, akármilyen szép is a mosolya. Ezt ne sajnáld! Kitartást:)
2014. márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 kolosszus22 ***** válasza:

Ezen sajnos mindenki átmegy az életében egyszer-kétszer. Tudom mit érzel én is voltam így anno, igaz ilyenkor hiába a tanácsok. Ilyen nő után nem érdemes bánkódni! Aki 5 éves kapcsolatot úgy zár le, hogy pár nap múlva mással van, az már rég nem szeretett téged, csak veled volt addig is, hogy ne legyen egyedül, amint alkalma volt rá és megkörnyékezte egy megfelelő ember lépett. Saját tapasztalatból mondom, amint az új kapcsolata zátonyra fut (amire ilyenkor jó esélye van, hogy csak rövid kapcsolata lesz, mert nem azt kapja majd amit szeretne) akkor újra meg fog téged környékezni. Jön ő még a te utcádba, de akkor neked már hidegen el kell hajtanod.

A legfontosabb, hogy kezdj most magaddal foglalkozni, építsd fel újra az önbizalmad, változtass életformát. Járj el sétálni, edzeni, kösd le magad, aztán majd az idő (hónapokba fog telni) szép lassan elhalványítja az emlékét.

26F

2014. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a modszer az,hogy probalod feldolgozni . El kellene menned tarsasagba, haverokkal ,ismerosokkel (biztos,hogy van,legfeljebb most erzed azt,hogy egyedul vagy) , az is sokat segit,ha kibeszeled a fajdalmadat egy lehetoleg lany barattal, aki kelloen empatikus az iranyodba,de soha nem szeret Beled es Te sem bele, nem erzitek azt,hogy ezek a mely erzesek egymas iranti kozeledesre biztatnak.

Lehetoleg ne akarj most parkapcsolatot ,mindenkiben csak Ot keresned . Az is jo modszer,hogy jarj el sportolni,faraszd le magad annyira,hogy a fizikai fajdalom miatt mar nem fogsz a lelki sebekkel foglalkozni es ne feledd : kozhely,de majd az ido megoldja.


2 honapja nalunk is volt egy oriasi melypont , a 10 eves kapcsolatom majdnem ment a kukaba. Oriasi erofeszitesek aran kezdunk ujra ismerkedni,ujra bizni egymasban es egyenlore ugy nez ki,sinen vagyunk..de 3 napig nem ettem,nem aludtam miatta es ugy bogtem,mint egy gyerek ,ha nem kap meg valamit ...


Fel a fejjel,mindig van tovabb !


38/F

2014. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!