Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő alatt lehet elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt lehet elfelejteni egy szeretőt, akibe tényleg szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
2 éve tart a kapcsolatunk, neki felesége, nekem férjem van. kb 10 éve ismerjük egymást. Nagy valószínűséggel lebukhatott a felesége előtt - erről még beszéltünk, múlthét csütörtök óta nem keres. Nem akarok neki bekavarni, nem hívom. De megszakad a szívem....

2013. dec. 3. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Hát, ha nagyon jó volt, akkor hosszú idő. Próbáld meg egészségesen terelni a gondolataidat. Fáj, persze, mert nagyon jó volt, de tényleg nagyon jó volt? Akkor meg örülj! Neked megadatott, más birkáné meg 40-50 éven át sóvárog, szenved, de el nem követné, hogy a vágyainak engedjen! Te megtetted és szerencsés vagy! Legyél ettől gazdagabb, mint mások. Raktározd el az emlékeidet és élj belőlük sokáig! Sokan élünk így!
2013. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

szia. TÉnyleg nagyon jó volt. Éreztem rajta hogy ő is szeret, éreztem hogy kellek neki. Olyan érzéseket hozott elő belőlem, amit a férjem (de amikor még "csak" a barátom volt akkor se) sose... mint a szerelem, mint a szex terén. Hetente 2-3 szor találkoztunk, de szinte minden nap beszéltünk, chateltünk, sms-eztünk. Szex ritkán - kb 3-4 havonta volt csak, szóval gyanítom nem "csak" azért kellettem neki.

Tudom hogy sok negatív kritikát fogok itt kapni, de muszáj valahol kiöntenem a lelkem. Mert ugye otthon "erősnek" kell lennem :-) :-)

28/n

2013. dec. 3. 13:54
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Perzse, értelek. Akitől meg negatív kritikát kapnál, az aztán tényleg egy irigy üdvhadseres lehet csak! :o)) Nézd, az életünk valódi gazdagsága az, amit lelkileg kapunk meg. Vannak áldottak, akik megkapják ezt a kegyelmet, és te közéjük tartozol. Ne engedd el a múltat, légy rá büszke, tedd el képzeletbeli aranytitokként a párnád alá, és mosolyogj, ha eszedbe jut! ))
2013. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:-)

jelenleg csak bőgni tudok ha rá gondolok... :-(

2013. dec. 3. 14:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Az nem baj. Sírd ki magad, persze! Az jogos! Ne tartsd magadban, mert attól nem leszel jobban.
2013. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Sok erőt és kitartást kívánok!

Nekem hónapok óta nem sikerül kiheverni egy hasonló dolgot, úgyhogy megértem,mit élsz most át.De az IDŐ egyszer majd biztos megoldja :)

2013. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem vagyok mostanában az idővel jóba, mert nem akarja hogy kiverjem a fejemből :-(

Ma hívtam kétszer, de nem vette fel :-(

Tudom, nem kéne, majd ő keres, de nem tudom megállni.

2013. dec. 4. 12:05
 8/11 anonim válasza:

Történt valami azóta?

Az előző voltam..........

2013. dec. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem,nem jelentkezett :(((
2013. dec. 8. 15:15
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsésnek mondhatod magad. Nekem mindössze fél év adatott meg. Ennek 14 éve, és bár azóta boldog házasságban élek, valahol legbelül még ma is nagyon fáj.
2013. dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!