Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek olyan, hogy szinte megbabonázott titeket valaki? ( Akár lányról vagy fiúról legyen szó. )

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy találkoztatok valakivel, nem jártatok, még csók sem csattant el köztetek,csupán csak ismerősök vagytok, néha beszélgettek. De mikor találkozol vele, szinte érzed azokat a bizonyos pillangókat a gyomrodban, és hevesebben ver a szíved és mélyen legbelül érzed hogy talán Ő az, akire mindig is vártál...

2013. dec. 4. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, volt... borzalmas, főleg mikor kiderül, hogy van már neki más.
2013. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, amióta elballagtunk azóta is sokat gondolok rá, de már van pasija. :(
2013. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen élményem, olyan, mintha ismerném, akivel azonnal jól érzem magam és tudom, ő is így érez velem, aki mellett felszabadult és önmagam tudok lenni. De a realitás talajára helyezném, nem voltak pillangók, se nagy Ő érzés, se heves szívverés, és hasonló romantikus felhajtás. Bizonyára egy tízessel idősebb is vagyok nálad, vagy többel.
2013. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az nem jó:( Az én esetemben, mindketten szinglik voltunk ( nekem azóta volt már barátom) de még sem léptünk és annyira idegesít a dolog. A vonzalom úgy láttam kölcsönös. 22/L
2013. dec. 4. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban mikor elöször megláttam Süsüt, akkor éreztem ezt, pillangók meg ilyesmik..
2013. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
volt bizony,sajnos nem volt (még) csók köztünk
2013. dec. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, sajnos egyszer igen :(
2013. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kendrazoltan ***** válasza:

Megesik az ilyen, viszont az ilyesminek az 50%-át a saját fantáziád adja...


28F

2013. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Néha vannak olyan csajok, akiket egyszer megpillantok, és belém nyíllal, hogy: "Ez kell nekem" Idővel elmúlik, de utána pár hétig csak rá gondolok.
2013. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!