Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Külső: derékig érő természetes egyenes haj, kékesszürke szemek, átlagos testalkat, igényes, szép és nőies, visszafogottan sminkel.


Belső: extrovertált, barátságos, könnyen ismerkedik, laza, társaságkedvelő. Küldetésének érzi hogy minden emberen segítsen, aki szomorú felvidítsa stb. Hajlamos másokat maga elé helyezni. Értelmes, több nyelven beszél, több szakot visz az egyetemen. Szabadidejében másokat korrepetál olvas, süt, főz. Gondoskodó típus. Hosszútávú kapcsolatok híve, jó a humora vevő a romantikára de a sörözős összeülős estékre is. Sokoldalú, mindenhez ért, imád alkotni. Sokszor keresik fel mások hogy tanácsot kérjenek tőle vagy segítséget. Nehéz kiismerni érett de ugyanakkor van egy gyermeki oldala. Mivel mindig ad, ha egy apróságot kap viszonzásképp már annak is a végtelenség örül, legyen akár az egy darab kavics. Céltudatos és eléri amit akar, talpraesett, magabiztos és életrevaló. Családközpontú, 30 éves kora előtt már szeretne gyermeket szülni.


Negatívum - gyermekkorától kezdve makacs és csak a saját feje után megy. Nagyon könnyen magára vesz dolgokat, mindenkinek meg akar felelni. Nagyon konfliktuskerülő, hajlamos megtartani a dolgokat magában de ha vitába keveredik nem viseli el hogy alulmaradjon. Olyanokkal is kedves akikkel nem kéne. Nem jól viseli a kudarcot és a kritikát (szerencsére egyikkel sem kell túl gyakran szembenéznie). Nehezen vált át komolyba, csak ha nagyon szükséges.


A jellemzést több ember véleménye alapján írtam :)

Mit kéne változtatni?

Mi a véleményetek?

19/L


2013. nov. 3. 22:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
puszi az arcára
2013. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
kellemes kis kancaaa
2013. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Túl tökély vagy, ez tuti kamu. :P :D
2013. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
Fuh hát ez nem semmi :D nekem az a véleményem hogy teljesen érett nő vagy már,ez teljesen normális
2013. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
szerelmes lettem :3 cukiii édes aranyos imádnivaló
2013. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már kamu? Nézd meg a helyesírását! Csak csajnak lehet ennyire szép.
2013. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

1-2 apróbb különbséggel a női képmásom :P

21/F

2013. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Addig olvastam, hogy derékig érő haj. TÖKÉLETES!
2013. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Direkt kértem másokról hogy mondjanak rossz dolgokat de nem nagyon tudtak... Nem egoizmusból nem írtam többet vagy ilyesmi csak próbálok jó ember lenni...
2013. nov. 3. 22:30
 10/35 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen leírtad a tökéletes nőt. Ha tényleg ilyen vagy, akkor gratulálok! 21/F
2013. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!