Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek visszaszerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszaszerezzem vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mit csináljak, úgy érzem megőrülök.

Van egy lány... 4 hónapja szakítottunk.. 1 évet voltunk együtt.. őrülten szerelmesek voltunk egymásba. Kapcsolatunk utolsó 2 hetében megváltozott velem szemben.. és miután szakítottunk rá 5 napra összejött a "legjobb haverommal"...

Azóta volt 3 barátnőm és jelenleg is van valaki de szakítófélben vagyunk mert szerintem ő is érzi hogy még mindig nagyon elszántan szerelmes vagyok abba a lányba.

17/F



2013. dec. 7. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Tovább kellene lépned.
2013. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Engem egyáltalán nem érdekel, hogy mit csinálsz.


-Dr. Bubó

2013. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Istenem micsoda problémáitok vannak. Hihetetlen:) Nekem 23 év alatt nem volt annyi barátnőm mint neked a barátnőd után az a 3 lány, szval nem értem mit problémázol. Inkább menj tanulni és várd meg míg felnősz:)
2013. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én tulajdonképpen már eldöntöttem hogy mi szeretnék lenni és meg is van már hozzá 2 középfokú nyelvvizsgám jövőre emeltfokúzok, de bárhol vagyok , akkor is azon az egy lányon jár az eszem... :(
2013. dec. 7. 12:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Papucsállat vagy! - csőlátással. Egy ilyen pasi csoda, hogy kell valakinek, ahelyett, hogy másokat szédítenél inkább lezárnád magadban a múltat, meg az idióta volt nődet, aki után futkosnál.
2013. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tipikus magyar pasi vagy, te is a rosszat akarod a jóval ellentétben....
2013. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de hogyan tudnám magam rajta túl tenni? :(
2013. dec. 7. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Visszaszerezni hülyeség lenne. Ha egyszer vége, lépj tovább. Az idő mindent megold.
2013. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 The Heartless válasza:
B4asszameg megint ezek a gyökerek... Nem mintha sokra tartanám a szerelmet, de ha egyszer van fickója annak a libának, akkor hagyd a francba, te tróger. Annyi ilyen istenbarma van.... Már az inkubátorodra rágyújtottam volna a függönyt...
2013. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!