Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok, el kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, el kellene mondanom neki vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Volt egy rövid -pár hónapos- kapcsolatom. Hirtelen és számomra igazán váratlanul lett vége, visszament az exéhez. Lehet hogy végig, ha nem is tudatosan, csupan a búfelejtő voltam. A probléma az, hogy eközben én teljesen beleszerettem.

Nemsokára találkozunk és már már több, mint egy hónap telt el a szakításunk óta, tehát a kérdésem: szerintetek mondjam meg neki hogy én nagyon szeretem/szerettem vagy játszam a flegmát, hogy rég túl vagyok rajta? Az igazság az, hogy a mai napig iszonyat szenvedek, annyira szeretem még mindig, de ő nagyon jól megvan a régi-új barátnőjével (összeköltözést terveznek).



2013. dec. 3. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél közömbös és vidám, ne mutasd ki, hogy neked milyen rossz.
2013. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem kellene elmondanod, hagyd az egészet. Ne rondíts bele, ha ők össze akarnak költözni.
2013. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a helyedben lennék , már csak büszkeségből sem mondanám el hogy szeretem. Viszont ne légy flegma vagy ilyesmi, csak közömbös, esetleg kicsit rideg.


Bár azt nem értem minek találkozol vele, ha már szakítottatok?

2013. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még van pár visszaadatlan cucc, emiatt találkozunk majd.

Igazatok van, okosabb lenne azt mutatni hogy rég továbbléptem és boldog vagyok...

Csak attól tartok, hogy bánnám ha nem mondanám meg neki, hisz talán nem is tudja mennyire szeret(t)em. De ezzel belerondítanék a tökéletesen alakult életébe. Csak tényleg fáj hogy egyik napról a másikra dobott el valakiért, akivel korábban ő szakított. Ezért bennem a tüske, hogy hátha rájön hogy rosszul döntött...

Köszönöm a tanácsokat, ment a zöld mindenkinek!

További vélemények is jöhetnek még természetesen :)

2013. dec. 3. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as véleményét osztom. Felesleges elmondanod mit érzel, nem tud vele mit kezdeni. Bizonyára figyelembe vette a döntésénél tehát nem fog változtatni semmin. Nem azért hagyott el mert nem szeretted hanem sajnos a másik kellett neki jobban. Ha kiöntöd a szived csak sajnalatot és bűntudatot ébresztesz benne. Én biztosan nem mondanám el már csak büszkeség miatt sem. Nem érdekli. A döntése nem ettől függött ezért nem fog változni. Szép szó a szeretlek de inkább annak mondd aki megérdemli.
2013. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
max a férfiúi büszkeségét növeled ezzel,más szempontból nem lesz rá hatással.. úgyhogy inkább lássa azt,hogy lesz.rod,még ha nem is.
2013. dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne add a flegmat, mert nagyon latszik es nagyon szanalmas ferfi szemmel az ilyen viselkedes...

es mi a celod? Rontani a sajat es az o kedelyellapotan? Mert akkkr mondd el nyugodtan... de ennel tobbet nem ersz el vele.... es ha otthagyja a masik csajt miattad jobb lesz? Dehogy lesz... se Veled, se a masik csajjalmnem lesz jo kapcsolata... ezen mar nem valtottat sokminden... a masik csajnal meg van eselye, de csak ha ujra tudtak kezdeni igazan.. de ez nem a te dolgod.. nem a te pasid, nem a te kapcsolatod...

hagyd a fenebe... mi fiuk is utaljuk azokat a lanyokat akik nem tudjak eldonteni mit akarnak... amfiuk sem erdemelnek tobbet, meg fel kell noniuk..

a szakitas ldnysge az, hogy vegemvan... es definiciobol eredoen nem lehet tobb szakitas ugyanazzal az emberrel, vagyis tobb kapcsolat sem...


Szard le a fickot,,de ne jatszd meg magad!

2013. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:

próbálj mosolyogni, mégha nehéz is... :(

ő már döntött. sajnos. :(

2013. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!