Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik megfelelnek ideálomnak, és nincsen kialakulásba lévő kapcsolatuk? 19/F

Figyelt kérdés
Van ideálom,de se barátságba,se csajozásba nem használom. Szeressen elfogadjon amilyen vagyok,szerese kutyákat és a gyerekeket. ne kor ,távolság a külső és pénz érdekelje. Ne legyen köztünk tabu,legyen kedves,aranyos,vicces, jó fej. Akarjon majd közös álmokat,és jövőt meg közös kutyát később majd pár év múlva,saját családot.

2013. dec. 8. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen lány van... én is, meg rajtam kívül rengeteg, csak nem biztos, hogy itt fogod megtalálni
2013. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy normális lánynak, aki egy (ostoba és értelmetlen) mondatodat is elolvasta, felkelted az érdeklődését, én megeszem a kalapom...


Egyébként meg elárulom neked, hogy először meglátod, majd ha igazán megtetszik akkor megszólítod, ha még mindig szimpatikus akkor veszed a fáradtságot és megismered, randira hívod(ha bejössz neki, akkor elmegy - de ehhez kell hogy szimpatikus legyél neki, a korod, a távolságod a külsőd és a pénzed is!! vagy éhezzen és nélkülözzön is veled együtt(?), mert ugye fogadjon el olyannak amilyen vagy... kis csipasznak, aki messze lakik, szarul néz ki és még pénze sincs még utazni sem...) udvarolsz neki, és ha hosszabb idejű járás után összeköltözve is még szeretitek egymást, akkor talán elkezdhetnél gondolkodni egy családon...

De mondom ezt egy oltári nagy lúzernek, aki azt hiszi hogy abból áll a csajozás, hogy feltesz a gyk-n egy kérdést, amiből lerí hogy még egy épkézláb mondatot sem képes megfogalmazni ÍRÁSBAN SEM, akkor vajon élőben mit produkálhat...

2013. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
ez rám is jellemző és szerintem még rengeteg másik lányra is, úgyhogy simán találhatsz egy ilyen csajszit. sok sikert! :) 18/L
2014. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
rám is ez jellemző:) imádom a kutyákat és nem érdekel a kinézete a fiúnak csak a belső:D 17/l
2014. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!