Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire lehet reális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire lehet reális egy lány és fiú között a barátság akik nagyjából megfelelnek egymásnak külsőre, belsőre meg teljesen imádják, szeretik egymást?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem semennyire
2009. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha lehet minél többen válaszoljatok és fejtsétek is ki ha lehet nagyon fontos lenne...
2009. okt. 25. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha vonzódnak is egymáshoz akkor tényleg semennyire. Vagy egy stabil párkapcsolata van mind2nek vagy ha kicsit ingatag akkor könnyen lehet belőle megcsalás.
2009. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet reális.A legjobb barátommal egy napig jártunk is,és előtte sokáig akartunk is,csak nagy volt a táv..:) majd összejött mással,meg azóta volt pár barátnője,de lényeg,hogy jól néz ki,belsőre pedig imádom,de sosem tudnék vele járni.Nagyon jó srác,de egyszerűen talán olyan szinten mégsem illünk össze,pedig ő is múltkor azt mondta,hogy én érdemlem meg őt csak,de ő sem járna velem.Teljesen jól megvagyunk így:) Ő szerelmes egy lányba,nekem pedig van kiszemeltem,és rá nem tudok 'úgy' gondolni. Szerintem ez reális. 18/L , ő pedig 20/F
2009. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nagyon régen én is azt hittem létezhet ilyen, a szituáció kb ugyan ez volt, csak a külső vonzalom nem volt meg a részemről (Lány). Külsőleg sem volt kivetnivaló a fiúban, de egyszerűen nem volt meg benne az a plusz, amit mindig is kerestem. Nagyon sokat lógtunk együtt, együtt jártunk vásárolni, moziba, egymásnak mondtuk el gondunkat bajunkat, azonban pár év alatt kibújt a szög a zsákból, a fiú belém szeretett, én pedig ezt nem tudtam viszonozni. Csúnya véget ért a barátság ezzel, mivel ő megbántva érezte magát emiatt. Lehet hogy a ti kapcsolatotokból jó barátság lesz, ha nem lángol fel egyik részről sem a dolog, azonban ez szerintem csak addig tartható, amíg valakinek nincsen egy komoly kapcsolata, mert a szerelmünk soha nem nézi jó szemmel egy vele azonos nemű fél közeli barátságát.
2009. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Őszintén,szerintem semennyire.Ugyanebben a cipőben járok én is,vonzodunk egymáshoz,és szeretjük egymást még ha ki se mondjuk.Próbálunk a barátság szintjén maradni,de nekem nem megy féltékeny vagyok és ezt tudja.
2009. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen reális lehet. Az egy dolog, hogy valaki külsőre bejön. Ép ember pusztán ettől még nem akarja megdönteni a csajt/pasit. (Vannak, akik igen, na ők azok a tipikus hűtlen egyének, akiknek hiába van valakijük, meglátnak egy jó nőt/pasit, és máris ágyra játszanak.)

A barátság meg teljesen reális (kivéve az előbb említett embertípusnál), van, hogy még könnyebben is nyílunk meg egy ellenkező nemű előtt, ezáltal sokkal jobban meg tudjuk beszélni a kényesebb dolgokat is.

2009. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
érdekes nekem uygan ez a gondom. A Lány totál olyan mint én és mind a ketten imádjuk egymást és valahogy mégsem jön össze. AZért remélem neknük menni fog.
2009. okt. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!