Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szóljak hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szóljak hozzá?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, és van egy lány akinek tuti, hogy tetszem (ez nem kétség).. Mielőtt leértékelne akárki, komoly gondolkodású vagyok, és mások is annak tartanak! Szóval, Nekem is tetszik ez a lány, de alig ismerjük egymást, ezért még ugye a érzelmek kizárva.. De mégis tetszik, szóval hogyan szólhatnék hozzá? Velem egykorú, és találkozás akár naponta is történhet, hogy összefutok vele a suli folyosóján ;) Szóval mit ajánlanátok kezdésnek? köszi

2013. dec. 9. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
"Szia"
2013. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, eddig én is eljutok, légyszi, komoly választ szeretnék kapni! :)
2013. dec. 9. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

komoly gondolkodású vagy, de nem tudod, hogy kezdeményezz beszélgetést? Ha tudod, hogy kölcsönös a szimpátia, akkor miért nem hívod el valahova? Te tudod, hogy mit szeretnél a lánytól, és aszerint cselekedj.


De nézzünk egy példát, hogyan szólj hozzá: először is köszönj, de értelmesen, ne egy "csá"-t lökjél oda. Mutatkozz be neki (elég keresztnév), ha még hivatalosan nem ismeritek egymást. Szabadkozz, hogy bocsi, hogy megzavartad, ne haragudjon stb. de ne pincsi kiskutya szinten, majd kérdezd meg, hogy lenne-e kedve esetleg forrócsokizni és hogy mikor lenne neki alkalmas. Kb. így kezd a dolgot, a több meg már a válaszon múlik. Sok sikert.

2013. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3.! köszi a választ, ezen gondolkodom még, de nagyon jó tippnek tűnik.
2013. dec. 9. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! Még annyit, bár nyilván magadtól is tudod, hogy ne akard játszani a menő srácot, ha alapból nem vagy egy népszerű diák (nem bántásból), akkor csak nevetségessé teszed magad, arra meg gondolom semmi szükséged, pláne a kiszemelt előtt :) Szóval csak normálisan és nyugodtan. Oké tudom, ez utóbbi valszeg kevésbé fog menni.
2013. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyfiúskodó típus, és a lány sem szeretne olyat, ahogy elnézem :)
2013. dec. 9. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!