Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet hogy így szivatom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet hogy így szivatom? Szóljak hozzá ha majd meglátom? Vagy megse érdemli az aki 1 hónapig nem keres?

Figyelt kérdés

Tegnap a b.nőmmel szivattuk az exemet..:D Rejtett számon nem szóltunk bele, de olyan jó volt hallani a hangját:D Amikor legutoljára taliztunk azt mondta h nincs vége várjunk még mert nem akar komolyabb kapcsolatot majd hív..de már több mint 1 hónap eltelt és semmi:S Mondjuk eléggé bevolt baszva és lehet h nem emlékszik.xD Bár ezt kétlem. Ma is szivattam felhívtam nem szóltam bele..aztán megint felhívtam és betettem egy számot utána megint felhívtam és ő is betett egyetxD

Úgy érzem hogy így könyebb elfelejtenem lehet hülyeségnek hangzik de olyan jó h hallom a hangját. Este is fogom csinálni szerintetek ez jó ötlet? Úgy érzem h így nem hiányzik annyira ha hallom a hangját..

Jön a nyári szünet is és b.nőmnek is ott lakik a mamája ahol az enyém és ott lakik az exem is, ahol mamám. Szval azt se tom h szóljak -e majd hozzáxD Az anyukájával biztos h beszélgetni fogok mert vele elég jó a viszonyom. De nemtom h az exemhez szóljak -e..Szerintetek mit mondjak neki?? Ha ő nem szólít le akkor ne is szóljak hozzá? Én még mindíg nagyon szeretem...

Köszi a válaszokat! L/15


2009. máj. 24. 16:46
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
80%
ez gyerekes, látszik hogy csak 15 éves vagy. amúgy te mit szólnál ha valaki rejtett számmal állandóan hívogatna???????? nőjj fel!
2009. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

1.Gyerekes vok, igen gyerek vagyok még..

2.Nem vok ilyen csak jó hallani a hangját mert hiányzik amúgyis én tom h ilyeneken nem nagyon húzza fel magát.

3.Sztem kell hogy azért kicsit hülyéskedjünk megérdemli sztem amiért így 'becsapott' elmesélhetném az egész történetet de nagyon hosszú lenne..:S

2009. máj. 24. 16:52
 3/47 anonim ***** válasza:
84%
dikk én is 15vagyok..el se hiszem h 1 szinten vagyunk ennyire nem lehetsz gyerekes:D:D:D amugy sztem rá se nézz, de az h hivogatod meg ilyesmi..az nagyon szánni való:) nem való neked még komoly kapcsolat...
2009. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem hagyd a francba. Nem érdemes egy pasiért sem hülyét csinálni magadból.
2009. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ebből inkább azt látom, hogy nem te szivatod, hanem vissza akarod kapni, és ezért akár ilyen gyerekes, magadat megalázó megoldásokhoz is folyamodsz. Most már pontosan tudja, hogy ki kereste, és azt is, hogy ha azt mondja, hogy ugorj a kútba, még azt is megteszed.
2009. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon szerettem és azt hittem mindaketten így érezzük...nemtom miért olyan gyerekes h ezt csinálom csak szeretném hallani a hangját úgyhogy ő ne tudja meg h még mindíg szeretem vmennyire...Ez tényleg ennyire gyerekes lenne?xD
2009. máj. 24. 16:55
 7/47 anonim ***** válasza:
90%
Igazából meg kéne tudni azt, hogy mi az oka annak, hogy nem hívott fel. Nem biztos, hogy már nem tetszel neki. Ha a fiú is korodbeli, akkor lehet, hogy még nem elég érett a kapcsolatra. Ez a hivogatásos hülyeség egy kicsit dedós. Ha akarsz valamit tőle akkor az a legtisztább ha felhívod, vagy írsz neki és tisztázod a helyzetet. Ha találkozol vele, akkor legyél kedves vele, ne bunkózzál, ha ő esetleg nem köszönne, akkor te azértis köszönj rá.
2009. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
nem hiszem h tudja h ém voltam...honann tudná??? Nincs regisztrálva ide szval...lehet sejti de kétlem
2009. máj. 24. 16:56
 9/47 anonim ***** válasza:
75%

Ha hiányzik, jó hallani a hangját, és beszélni szeretnél vele, akkor mi a manóért nem szólsz bele a telefonba? Ezt kb. 12 évesen csináltam, és a második hívásnál rájöttem, hogy ciki amit csinálok?


A másik: te tényleg ennyire butának nézed a volt barátodat, hogy nem jön rá, hogy te vagy? Ha mást nem a zenéből...


Nőjj fel, és ha szereted, és beszélni akarsz vele, akkor szólj hozzá, de ezt ne csináld.

2009. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:D Nagyon várom már a nyári szünetet igen persze azért én fogok neki köszönni:D de már írtam neki üzenetet egyszer de az már nem most volt és arra se írt vissza:S állítólag vipen a haverjai is beszoktak lépni és lehet azis h kitörölték de nem hiszem..azóta már nem keresem, ha tényleg szeret akk sztem úgyis keres majd egy idő után csak akk már lehet h késő lesz:S
2009. máj. 24. 16:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!