Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit szeretek igazán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit szeretek igazán?

Figyelt kérdés

A sztori a következő:


3 éve beleszerettem egy srácba talán tavaly és ennek az évnek az elején volt az az időszak hogy megbolondultam érte.

Viszont. Tavaly felbukkant még egy srác (egyik legjobb barátja) és nagyon-nagyon megkedveltem.


Az elmúlt hónapokban rengeteget rágódtam ezen hogy kit szeretek igazán. Hiszen az "eredeti" sráchoz többféle értelemen jobban vonzódom hiszen régóta szeretem de most nem vagyok enne biztos. Mert a másik megfog de nem tudom mivel. De mi van ha csak szimplán fellángolás vagy csak kedvelem nagyon de mint egy barátot. Volt valakivel hasonló?

Mit tanácsolnátok?

Oltogatásoktól és hülye válaszoktól kérlek titeket kíméljetek.



2013. dec. 9. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2013. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akit 3 éve szeretsz, miért nem jöttél össze vele eddig?
2013. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. dec. 9. 19:59
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehetőség nem volt .... Nem azért mert mással volt együtt.
2013. dec. 9. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy lehetőség nem volt?:D ez hülyeség, ha igazán szerettétek volna egymást és rég együtt lennétek. (akár távkapcsolat, akár nem)
2013. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam ,hogy ő is így érzett irántam :DD
2013. dec. 9. 21:35
 7/9 anonim válasza:
tudod az nagyon igaz, amikor azt mondják hogy ha nem tudsz dönteni kettő között mindig válaszd a másodikat, mert ha igazán szeretted volna az elsőt, nem lenne második:D
2013. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De mivan akkor ha a másodikat választom , de csak akkor döbbenek rá hogy nem éreztem iránta semmi komolyat. Mert nem vagyok benne biztos :S
2013. dec. 10. 18:51
 9/9 anonim válasza:
de attól még, hogy a második iránt nem érzel semmit, az nem azt jelenti, hogy az első iránt igen..
2013. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!