Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lenne jó ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne jó ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég nagy baj van a kapcsolatomban, és fogalmam sincs mi lenne erre a megoldás, mert nem voltam még ilyen élethelyzetben, és túl fontos nekem ahhoz hogy elveszítsem őt. Barátnőmmel fél éve vagyok együtt, és sajnos ebből 1 hónap folyamatos vitákkal telt, de valahogy mindig meg lett beszélve, és minden ment tovább. (mint kiderült az én részemről meg lett csak beszélve) A lakótársam kiakadt mikor ott aludt, mert egy garzonlakásban laktunk, de sajnos csak este tudtunk együtt lenni, mert napközben mindkettőnk tette a maga dolgát. Az alapprobléma ez, és lecsengett hónapokkal ezelőtt, megbeszéltük, csak folyamatosan függőben volt az én költözésem. Mikor ez történt, barátnőm azt mondta soha nem jön hozzám a lakótársam miatt, még akkor sem ha nincs ott. Ezért még kevesebb tudtunk együtt lenni, és mondta, hogy szinte már csak levelezőtárs vagyok. Ezért ezen javítva a saját dolgom idejéből lecsípve próbáltam vele együtt lenni. De túlzásokba estem. Egy héten több napot egyfolytában együtt voltunk, megijedtem nem akartam, hogy vége legyen ez miatt, hogy eltávolodunk egymástól. Aztán akkor volt újra egy nyugalmi időszak, minden ment, ahogy egy kapcsolatban kell. És ennek következtében, hogy sokat voltunk együtt kezdtem az agyára menni, mert olyan dolgok kezdték el idegesíti, ami alapba nem zavarta őt. Ekkor kezdődött az 1 hónap vitázás. Ekkor mondta nem kellene ennyit együtt lenni, vegyünk vissza az aranyközépútra. Így tettem, kicsit hagytam a hétvégén, mert kifogásolta, hogy nem adok neki elég magánszférát sem. Ekkor ez volt a baj. Aztán következő héten már alig találkoztunk, szinte csak véletlenül futottunk össze és akkor is elég közömbös volt. Csókot adtam neki, de mintha már nem akarná. Megfogtam a kezét de mintha már nem akarná. Most volt a szorgalmi időszak vége, de nem hiszem hogy ennyire leterhelné. Mellette állnék, támogatnám de nem hagyja. Múlt kedden volt egy igazi veszekedésünk, és odáig fajult, hogy már szakítunk… Akkor azt kérte tőlem adjak neki időt átgondolni a dolgokat. (ez sosem jó jel) mondta ne keressem. Nem kerestem a hét végéig. Vasárnap rám írt, hogy mi a helyzet velem, hogy telt a hetem. Beszélgettünk, és a Facebookon nyomja be nekem, hogy nem szeret már… nem szeret úgy, ahogy kellene. Azt mondta gyerekes vagyok és inkább az öccsének tart mint barátjának. Beszéltem ismerőseivel és ők meg mondták, hogy igazán bizonytalan, nem akarja eldobni ezt az egészet, engem, csak egyszerűen sok volt neki ez a sok vita és probléma (amikből sok kicsi nagyra nőt vagy hatalmas lett belőle csinálva..). Kaptam tőle egy esélyt bizonyítani, hogy lehet ez másképp is vége… de ezt másnap délutánra megvonta tőlem… Ez az amivel nagyon összezavart engem is. Én azt kértem tőle gondolja át újra, és beszéljük meg személyesen ne ezen a k**va Facebookon. Folyamatosan ezen töröm az agyam, de lehet nem kellene? Fogadjam el hogy vége? Vagy harcoljak érte? Egy hónap alatt elmúlhat a tűz, ha nagyon-nagyon szeretet? Mit tegyek? Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. dec. 10. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lépj tovább. van még sok csaj.
2013. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó lett volna ha leírod hány évesek vagytok. Ezt neked kell eldönteni,hogy akarsz e még vele együtt lenni!? De vigyázz,mert sokszor ez a nagyon akarom,hogy helyre jöjjön dologgal többet lehet rontani mint javítani. Lehet jót tenne ha kicsit hanyagolnátok egymást. Így kiderül számára is,hogy szeret e még vagy sem.
2013. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ÉN ezt a dolgot már hagynám és igyekeznék továbblépni. De ez ÉN vagyok. Hogy TE mit teszel, az csak rajtad áll, mert te voltál ott abban a fél évben.
2013. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sajnos könnyű ezt mondani lépjek tovább, ez a történet dióhéjban, de ebben a lányban mindent megtaláltam, amit másban még keresve se találtam, ami számomra fontos. Nagyon sok közös is van bennünk, amik nem hétköznapiak, és ahogy megismerkedtünk is szerencse vagy sors (ki hogy hívja).


Mindketten 21 évesek vagyunk. Hívatlanul kimentem elé a vasútra, mert úgy volt hogy találkozunk tegnap, de a rossz időre fogta. Így muszáj volt látnom, nem merte a szemembe mondani azt amit leírt Facebookon. Folyton azt kérdezte mit várok tőle... Kértem időt, szünetet. Itt a szorgalmi időszak távol leszünk egymástól mert nem egy városban lakunk...

2013. dec. 10. 13:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Szorgalmi időszak, így gondolom 19-22
2013. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg Ő az igazi, és neki is Te, akkor össze fogtok ti még futni az életben. Erőltetni akkor sem érdemes, mert ez olyan, mintha lenne köztetek egy tüske és ennek ellenére szorítanád egyre inkább magadhoz.
2013. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyra becsülőm benne, hogy elmondta mi zavarja, mert sokan nem teszik ezt meg, és gondolkodás nélkül szakítanak. Mondta, hogy besokkalt tőlem, sok volt az idő amit együtt voltunk, én is ezt kértem tőle, adjon időt, hogy letisztuljanak a dolgok, letisztuljanak az érzelmek. De ha nem keressük egymást akkor ebből jó nem fog szerintem kisülni, az eddigi tapasztalataim alapján.
2013. dec. 10. 13:46
 8/13 Költőnő? ***** válasza:

nekem meg egy kicsit úgy tűnik, jelenleg meg van zakkanva, önmaga sem tudja, mit akar, próbálkozik.

Sajnos azt kell, írjam: az itt leírtak lapján most Te vagy a gondja.

Ha ennyire nem tudja, h mit akar, akkor mindig lesz egy kivetnivaló.

Szvsz ha vki szeret vkit, akkor nem azt keresi, mibe, hol lehetne belekötni, hanem ő maga is azon igyekszik h az esetleges problémák/elképzelésbeli különbségek elsimuljanak. És nem újabbakat generál.

Nekem picit úgy tűnik, h jelenleg mindenben ő diktál, Te meg; mivel szereted, bármilyen felvetésbe belemégy.

Értem én, h szereted, de azért mindenbe nem lehet így belemenni...

Várj kicsit, hátha tisztába jön a dolgaival.

Ha valóban Ő az a NŐ számodra, akkor úgyis visszatalál hozzád.

2013. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos pontosan ez a helyzet amit leírtál, jól átlátod. Mintha csak Ő írta volna le… Tényleg kicsit sokat engedtem meg neki, és ha azt az esélyt megadta volna ez lenne az amit még inkább változtatnék, végtére én vagyok a férfi a kapcsolatban. Nem akarom érzelmileg sem tönkre tenni, nem akarom hogy rossz legyen neki, de valami miatt ereszteni sem akarom, talán félek nem találna vissza hozzám...
2013. dec. 10. 14:09
 10/13 Költőnő? ***** válasza:

hát pedig minél inkább akarod, annál inkább mindenbe bele fogsz menni, csak h megtartsd őt.

Ergo még jobban össze fogsz menni a szemében és végül mindennel vissza fog élni mert semmit nem fog benned találni, amire felnézhetne.

Azt írtad, Te vagy a ffi.

Akkor viselkedj akként és nem egy lábához kushadó kutyusként.

Ha nem talál vissza, akkor nem Ő volt az, sajnos.

Sokan hittük már azt, h megtaláltuk.

aszt utólag kiderült, h csomó tulajdonsággal csak mi ruházzuk fel a másikat; valójában nem is rendelkezik vele.

2013. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!