Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Volt barátommal másfél hónapja szakítottunk.2,5 hónapig voltunk együtt és én tényleg nagyon szeretem/szerettem őt és ő is engem.Nagyon jól megvoltunk és jött egy kisebb veszekedés és rá pár napra szakított velem azzal az indokkal,hogy túl anyáskodó vagyok és,hogy jobbat érdemlek nála+neki rossz érzés az,hogy folyton azon stresszel,hogy eleget tudjunk találkozni.Szakítás után pár nappal próbáltam beszélni a fejével akkor azt monta,hogy szeretné ha barátok maradnánk.Még azt is hozzátette,hogy nem lesz senkije mert jobb lesz neki egyedül hiszen hamarosan elköltözik(fősuli)Pár napja összejött egy lánnyal vele teljesen másképp viselkedik mint velem és még az utcán sem volt hajlandó köszönni én köszöntem rá.utólag visszagondolva sok rossz dolog volt a kapcsolatunkban,de tényleg mindent megtettem volna érte.Mit tegyek,hogy sikerüljön továbblépnem és ne idegesítsem fel magam azon,hogy mindennap szívecskés posztokat látok facebookon?
2013. dec. 8. 21:44
 1/3 Költőnő? ***** válasza:

nem volt őszinte.

ez adhat erőt

engedd meg magadnak a haragot is, mert minden jogod megvan hozzá

fb-n meg blokk, ha kibírod h ne nézd, ne lásd.

2013. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szakítás után megtudtam pár dolgot még pluszba amik eléggé felidegesítettek,de nem rá haragszok hanem magamra amiért hagytam,hogy megszeressek valakit.Tudnom kell,hogy mivan vele még akkor is ha ez nagyon fáj.
2013. dec. 8. 22:05
 3/3 Költőnő? ***** válasza:

ne légy igazságtalan magaddal.

nem a szerelemmel van itt baj.

magadat annyiban hibáztasd, h hagytad h ezt Ő (nem akárki)megtegye veled.

nyugodtan haragudj rá egy egészséges mértékig.

Segít a túlélésben és ráadásul ez a folyamat természetes része is.

Önsajnálatnak is van haszna, mert segít az érzelmeket mélyen megélni, tanulni belőlük, elengedni őket.

Szal minden érzelem, érzés releváns ilyenkor csak mértékkel.

2013. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!