Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Igaz az az állítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Igaz az az állítás hogy "minden férfi életében egy nő létezik, a többi csak az árnyéka"?

Figyelt kérdés
Sok fiú haverom van és sokaknál látom hogy megmarad 1 lány akit X évig szeretnek akármilyen hülye is legyen a csaj,a többi lányt meg nem gondolják olyan komolyan.De leht csak én látom rosszul.Szerintetek? :) Ja és még azt is hozzátenném hogy ez az állítás nőkre nem igaz.Nekem sok pasim volt és mindegyiket ugyanúgy szerettem.

2013. dec. 10. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hülyeség
2013. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Eddig igaz az én életemben.De 4 csaj nem számottevő mennyiség.
2013. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez alkat függő. Én a hűséges típus vagyok
2013. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én már voltam annyira szerelmes hogy amellett a Titanic sztori egy érzéketlen szociopata akciófilm lenne. És mégis tovább léptem és már semmit nem érzek az akkora nagy szerelmem iránt. Pedig tényleg mindent de MINDENT megtettem volna érte annyira lávcsi volt... És jött újabb...

Szóval ez hülyeség.

2013. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2013. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kevés nőt szerettem, de őket nagyon és mindig a legújabb volt az előző árnyéka, hiába az előzővel összesem jöttem, akkor is rá gondoltam. Persze most az utolsó azt hittem ő a nagy ő nem hasonlítottam semelyikhez, de még se volt olyan mint az a bizonyos Andrea (aki félig-meddig plátói volt) annak ellenére hogy egy idő után már ő is megtudta mit éreztem....
2013. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 JoeyTribbiani ***** válasza:

Singularity , nekem is ez jutott eszembe.

Bronxi mese jó ízlésre vall :)

2013. dec. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem, egyszer szerettem nagyon egy lányt, de az már rég a múlté.


:)

2013. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen sincs.
2013. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!