Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, hogy csak a távolság miatt nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Volt bnőmmel a távolság miatt mentünk szét. Ő azt mondja, hogy nagyon kedvel engem és nagyon szeretne ő is járni velem mert tudja, hogy nagyon jó vagyok hozzá meg ő is szeretne engem nagyon meg most is van hogy órákon át skypeolunk meg minden nap irkálunk egymásnak csomót, de állítása szerint neki az, hogy hetente kb 24 órát lehetünk együtt neki az nem elég és ha van egy kapcsolata akkor az olyan legyen, hogy legyen elérhető távolságba és ne csak heti egyszer lehessen találkozni hanem pl ha van valami gondja baja legyen akihez elmehet aki vigasztalhatja stb. Eddig minden ok volt mert egy városban voltunk de egyetemre ment 200km távolságra és akkor jöttek a gondok.


Létezik ez, hogy tényleg csak a távolság nem jó neki? Én annyira hülyeségnek gondolom mert én szeretem és ha havi 1x látnám akkor is szeretném mindennél jobban és nem lenne az, hogy jajj a távolság miatt nem működik, de neki elmondása szerint ez így nem jó pedig ő is szeretné meg neki is vannak érzései irántam és ő is szeretne engem de tudja, hogy neki úgyse működne.



2013. dec. 7. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valami ott megváltozott nála.

Ha én tényleg szerelmes vagyok, alig várnám azt a heti 1 alkalmat, és ugranék a párom nyakába, nem hogy még lemondjak róla!

2013. dec. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen én se értem. Sokat beszélünk róla, de én se értem ez paradoxon. Szeret de csak úgy hogy ha ott is vagyok neki. Állítása szerint tudja, hogy én lennék a legjobb neki és tudja, hogy én mindig szeretném és soha nem hagynám el. De neki úgy látszik a távolság ettől fontosabb. Bár mondta is magáról hogy elég retardált gondolkodás amit csinál de ő ilyen.
2013. dec. 8. 00:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen érthető a hozzáállása! Van annyira tudatos hogy ne az érzelmei vezéréljek és igen valóban a távolság megöli a kapcsolatokat és teljesen normális hogy ő ezt nem akarja megvárni hanem inkább bele sem megy. Tudja magáról hogy távkapcsolatban nem tud élni. Mindegy mennyire szeretem a másikat van amibe nem érdemes belemenni főleg ha ő nem olyan típus. Megértem. Én is ilyen vagyok nekem sem jön be a tavkapcsi.Raerőszakolni nem tudod és nem is érdemes. Keress mást.
2013. dec. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogy keresek már megvan a legjobb nem adom fel. Inkább életem hogy én is a közelébe kerülhessek. Nem akarok más rosszabb kapcsolatot ahol idő után úgyis hasonló lenne.
2013. dec. 8. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Két féle ember van. Aki tud távolból szeretni (ez vagy Te) és akinek fontos a (lehetőleg mindennapos) fizikai közelség, személyes kontaktus az érzélmei fenntartásához. (ez meg a barátnőd)
2013. dec. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!