Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért keres fel az expasim 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres fel az expasim 4 hónap teljes elzárkózás után?

Figyelt kérdés

Egy évet voltunk együtt, majd lecserélt egy csajra. Négy hónapig volt vele, addig nem is beszélt velem. Most ujra irt, válaszoltam neki, de most meg egy hete nem olvassa el az üzenetemet. Most mi van vele? Csak engem szeret? Van ilyen, hogy ezt belátja valaki? vagy csak unatkozik?

(távkapcsban vagyunk, a csaj meg persze ott van a közelben)

23. lány



2013. dec. 10. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Másnak nem kellett,ezért most jó lenne neki a szamár is.Remélem,nem dőlsz be neki!Egyértelmű,hogy csak ki akar használni,mert máshol nem jöttek neki össze a dolgok.
2013. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ő szakitott a csajjal
2013. dec. 10. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Puncihiány.
2013. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát erre gondoltam én is, csakhogy 2000kmre vagyunk egymástól, szóval most vagy komolyabb célja van vagy fogalmam sincs..
2013. dec. 10. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be az 1. válaszadónak. Ez a "ha ló nincs jó a ..."

nem szamárság,hanem ökörség.

Gondolkodj! Mindenki kapcsolatban áll valakivel,és vannak rangsorolások.Attól még,h nem tetszik a Gizi,mert vele nem volt jó, nem azt jelenti h ne tetszene a Juli. Összehasonlítani csak úgy lehet,ha van mihez.

Miért? Te a boltban úgy vagy,hogy ha ízlik a paprikás szalámi,akkor a téliszalámit már sosem fogod megkóstolni?

Mond csak! Nem motoszkál ott benned az érzés,hogy no de mégis milyen lehet az a téliszalámi? És sosem fogod kipróbálni,mert te tartod magadat az elveidhez?

2013. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!