Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém az unokatestvé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém az unokatestvérem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő 19 éves fiú én pedig 17 éves lány. Gyakorlatilag együtt nőttünk fel. Nekem nincs testvérem így mindig Ő volt számomra a bátyám. Sosem vettem észre hogy vonzódna hozzám. Szerintem ez nagyon beteges. Mióta elmondta azóta kerülöm. Senkinek nem szóltam erről de hiányzik az uncsitesóm mert mindig jóba voltunk. Mit tegyek?j

2013. dec. 10. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
oo de h szerelmes csak rájátszik
2013. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahogy közöld vele, hogy felejtsen el és hogy van már kiszemelt pali, aki tetszik... jobb lerázó szöveg nem jut eszembe. 22/F
2013. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki őszintén a szitut, szerintem jobb mintha azt mondanád neki hogy már van egy pasi aki tetszik, mert ha megtudja hogy nincsen, akkor azt fogja hinni hogy csak nem kell neked, ha elmondod neki hogy mivel a bátyádként tekintesz rá, és nem akarod elvesziteni, hamarabb kiheveri, mint a klasszikus elutasitásokat
2013. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szexeljetek!
2013. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hajrá dugjatok egy jó és adjatok a társadalomnak egy szellemi fogyatékost
2013. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!